Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik régóta próbálkoz...

Kismamák akik régóta próbálkoztatok és izgultatok minden hónapban itt a gyakorin milyen érzés volt hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Én nagyon sokáig voltam a teherbeesés témakör "rendszeres" tagja, minden hónapban izgultam sok reménykedő társammal együtt hogy na hátha most :) Tesztelgettem minden hónapban, sokszor láttam két csíkot is, persze nem volt csak egy :D és amikor nem számítottam rá, 5 nap késéssel megláttam a 2 csíkot, először elsem akartam hinni :) Még mostanában is a teherbeesés témakört nyitom meg a terhesség helyett aztán nevetek egy jót hogy "Hoppá! hiszen már nekem is sikerült" :) Most 10+4 hetes vagyok, és nagyon lassan telik az idő, várom a 12 hetes ultrahangot de egy örökkévalóságnak tűnik. azt mondják a 12. hét után már picit gyorsul az idő mert megindul lassan a pocak növekedése. Olyan hihetetlen még mindig :)
2013. jan. 22. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia :-)! én is 5 hónapig lógtam a teherbeesés kérdéseken, és sajnálkoztam a sorstársakkal... minden nap több órát ültem emiatt a gép előtt. hőgörbe kiértékelések, több hónapnyi csapatchat hasonló reménykedőkkel... aztán az 5. hónapban engem is utolért a szerencse és azóta mind a két oldal kérdéseit nézegetem, de már annyira nem érdekel, már tudok minden kérdést, minden választ, valahogy már nem olyan érdekes és valóban mindig ugyanazok a kérdések. és a válaszok is. már ritkábban jövök ide, ennyi tudással nem is kell :-). na meg bedagad a lábam ha itt ülök és lógatom :-) inkább könyvet olvasok esténként és álmodozok, tervezek, babaszoba, fiú lesz vagy lány??? de valós személyekkel osztom meg az élményt már, mert már valóságos a baba és nem csak álom. Emelett annyi rémes történet van itt, hogy jobb ha nem is olvasok ezekről :-). Már csak olyan kérdésekre válaszolok, akik komolyan érdeklődnek és nem kötekedni jönnek ide. Én csak 9+1 hetes vagyok, de nekem is még piszok messze az uh :-) szép babavárást kívánok neked.
2013. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia én csak néha voltam fent a teherbeesés téma körön mivel nem nagyon terveztük a dolgot...

most töltöttem a 13. hetet én úgy érzem repül az idő sokszor nincs idő menni ilyen olyan vizsgálatra mindig csúsznak az időpontok. 2 hete voltam a nagy uh-n olyan mintha tegnap lett volna de már itt van a kövi uh a jövő héten.

2013. jan. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hellóóó, nekünk 6!!! év után jött össze, 10+1 vagyok, és még mindig nem tudom felfogni hogy baba van a hasamban, pláne hogy nem látom. :-) Még mindig nem hiszem el, talán majd ha elkezd nőni a hasam.
2013. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!