Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire normális? Görcsölé...

Ez mennyire normális? Görcsölés 12 hetesen?

Figyelt kérdés

12+4 hetes vagyok és kb vasárnap óta érezem, hogy görcsölget a hasam. Olyan menzi görcsök. Nem erősek és voltak korábban is, de mondjuk eddig kb hetente egyszer 1-1 percre. Vasárnap óta viszont sűrűbben vannak, bár továbbra sem erősek, de mondjuk olyan óránként, két óránként érzem. Amúgy vérzés nincs, bár haematoma miatt már egy hónapja csak fekszem. Hétfőn megyek vissza dokihoz.

Mikor legutoljára láttam azt mondta, hogy csak akkor kell aggódnom, ha nagoyn erős görcseim vannak és élnék piros a vérzésem.

De azért engem kicsit nyugtalanítanak ezek a kis görcsök. Más is érezte ezt?


2013. jan. 24. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ha nem annyira erős és nem vérzel. Nyúlnak a méhedben a szalagok, átalakul a tested emiatt érzed. Nyugi, mindenki szokta érezni, nekem is szokott lenni!
2013. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam mint te (csak haematoma nélkül), a 12. héten visszajött a görcsölgetés pedig azelött már 2-3 hete szinte nem is volt. Én is megijedtem picit de rájöttem, hogy normális. Ha nem erős görcsök és nem vérzel akkor nem kell aggódni, nincs baj.

Boldog babavárást!:)

29+5hkm

2013. jan. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor kicsit megnyugodtam. Azért remélem nem lesz végig...
2013. jan. 24. 14:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Menzi időpotjában simán görcsölhetsz akár egész terhesség alatt. Nekem is így volt az első terhességemnél, hogy a mensik időpontjában mindig jobban görcsöltem. Magnézium + pihenés!
2013. jan. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!