Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a szokás, ha kislány...

Mi a szokás, ha kislány születik füllyukasztás szempontjából?

Figyelt kérdés
A kórházban kilyukasztják a fülét vagy csak pár hónaposan lehet?Fogalmam sincs hogy csinálják ezt mások?
2013. jan. 24. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia. Nekem is kislányom lesz, és én ugyhallottam hogy a kórházban megcsinálják, meg sztem ez az előnyösebb is mint ha már pár hónaposan lenne kijukasztva. Gondolom csak fülbevalót kell venni és kész.

34 h

2013. jan. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy szokás. Mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Ki lehet lövetni a kórházban is, de később is akár mikor.
2013. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 11 hónapos korában lyukasztattam ki a nagylányom fülét. A kicsinek is csak nyáron csináltatom meg (májusi), mert akkor nem kell sapi felvenni.
2013. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
4 hete szültem. Nálunk a kórházban nem lövik ki, sőőőt ritka az a kozmetikus aki 6 hónapos kora előtt elvállalja, mivel nagyon pii a füle, és így nagyobb az esély hogy nem pontosan középen lesz a lyuk. Legalább is itt felénk így megy.
2013. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 vagy 2,5 évesen voltunk azt hiszem!

A férjem azóta is mondja, hogy ő is ott akart volna lenni. :S

Nagyon sírt szegény :( Sajnáltam nagyon.

Ha most is lány lenne a pocimba, biztos korábban vinném olyan 1-1,5 évesen. Fiú így nem lesz kilyukasztva a fülije :D

2013. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3 honaposan kapott fülbevalot!
2013. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ahol én szültem ott megcsinálták volna születése után ha tudtam volna róla. Így kb 3 hónapos volt mikor kilövettük neki. De még időbe vittem így is le kellett ugye fogni, hát még ha nagyobb annál nehezebb.
2013. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol szülsz. A nagyobbik lányom Pesten született, neki még a kórházban megcsinálták. A kisebbik Szegeden, ott a klinikán nem csinálják, így a védőnő csinálta itthon (ő 2 hónapos kortól vállalja).
2013. jan. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%
Azért azt tegyük hozzá, hogy nem kötelező kilyukasztani :)
2013. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azt még elmondom, hogy a kórházban tűvel szúrják, a védőnő pedig lövi. Csak utólag tudtam meg, hogy a nagyobbnak tűvel csinálták. :-(

8-as válaszoló

2013. jan. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!