Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama (rajtam...

Van itt olyan kismama (rajtam kívül) aki május 2-re van kiírva? Hogy vagytok? Mennyit híztatok? Nem féltek a szüléstől, nem vagytok izgatottak? Hány hetesek vagytok pontosan? Kisfiú lesz vagy kislány?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok 24+5 hetes és kisfiút hordok a szívem alatt,akinek a neve Attila lesz :)
2013. jan. 20. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát én nem május 2-re, hanem április 20-ra vagyok kiírva. Remélem így is jó leszek 8-))

Jól vagyunk, leszámítva némi derékfájást, a hízás a 27. héten +7kg. Pont tegnap előtt mértek. Kisfiút várunk (legalábbis eddig azt mondták rá). Szüléstől nem félek, kíváncsian várom, max. attól a részétől tartok kicsit, hogy a babával ne legyen semmi zűr. Szegeden szülünk.

Te hol fogsz szülni?

2013. jan. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én május 3-ra vagyok kiírva, második baba, és szintén kisfiú.:) Nevet még nem találtuk ki.:) 7-8 kg hízásnál tartok eddig, és nagyon jól érzem magam! Esténként van egy kis savfeljövés, de nem vészes. Szüléstől egy picit félek néha, mert már tudom mire számítsak:), de egyébként inkább már nagyon várjuk a kistesót és hogy ismét babázhassunk.:)

2013. jan. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első:

Én Miskolcon fogok szülni.Hát én már 10 kiló plusznál járok,a védőnőm már diétára is fogott,de ha továbbra is hízok,akkor mehetek a kórházba :/

Nekem is fáj a derekam,ha fekszem légszomjam van,dagadnak az ujjaim,a kézfejem és tegnap óta mindkét alkarom is.Sajnos sokat keményedek és görcsölök,emiatt kímélnem kell magam és sokat kell feküdnöm,magnerotot szedek rá orvosi utasításra napi 3x1-et.Én félek kicsit a szüléstől,de ugyanakkor izgatottan várom is már :)

Mi apás szülést tervezünk,remélem be is fog jönni :)

Majd 26 hetesen(keddhez egy hétre)megyünk 4D-re,amit már nagyon várok.

2013. jan. 20. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia én május 4-re vagyok kiírva. Elvileg 25 hetes és egy napos vagyok (legalábbis menzi szerint). Most már jól vagyok. A 19 hétig voltak rosszullétek minden nap. Még mindig előfordul de ezt már elviselem. Eddig négy kilót híztam. A szüléstől nem félek, de izgatott vagyok. Még nem tudjuk hogy kisfiú vagy kislány.
2013. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én május 10-re vagyok kiírva, ma vagyok 24+2 napos:)

A méhnyak megrövidült, ezért veszélyeztetett terhes lettem. Egyébként a kisebb görcsöket és a keményedéseket leszámítva jól vagyok. Kissé nehézkesnek érzem már a pocakot, nem is tudom mi lesz később...

Nekünk is kisfiú lesz, és apa után Tamás lesz:)

2013. jan. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

SZia! Én 21+5 napos vagyok! Eddig fél kilót híztam, aminek örülök. Minden a megfelelő értéket mutatott a vizsgálaton. Mi Németországban élünk, itt járok orvoshoz is. Még csak most tudtuk meg hogy kislányunk lesz, mert eddig nem mutogatta magát.

Első gyerek lesz, itt kint fogok szülni, remélem a férjem is ott lehet velem.

2013. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is ápr. 20-ra vagyok kiírva uh szerint, mint az első válaszoló és szintén Szegeden fogok szülni. Talán még találkozunk is. ;-) Én a kilóimmal inkább nem dicsekszem :-S. A szüléstől nem félek, inkább csak izgulok hogy minden rendben legyen. Van már egy kislányom, aki a napokban lesz 2 éves, most pedig, ha minden igaz, kisfiút várunk.
2013. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak én keményedek és görcsölök. :/

Hát már én is nehéznek érzem a pocimat,mindent olyan nehezen csinálok már meg..az előbb porszívóztam fel,de olyan nehezen ment,alig bírtam megcsinálni..elkezdett fájni a pocim is,meg a hátam is a hajolgatástól :/ Nem tudom mi lesz később.. :/

Mindenkinek gratulálok a picihez és mindannyiónknak könnyű szülést kívánok!!!Majd gondolok rátok szüléskor :)

2013. jan. 21. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!