Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, ha én nem...

5 hetes vagyok, ha én nem leszek influenzás, a magzatom sem kaphatja el?

Figyelt kérdés

Egy ovis és egy bölcsis gyermekem is van, nagyon félek a közeledő vírusoktól. Vitaminokat szedünk, sok gyümölcs stb... de azért izgulok. Kivenni nem akarom őket a közösségből.

Ha esetleg én nem leszek beteg, a magzatom is biztonságban van?


2013. jan. 24. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Ha te sem leszel beteg akkor a magzat hogyan lenne az?:)
2013. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Hát olyat még nem nagyon hallottam hogy egy magzat influenzás legyen. :)
2013. jan. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
nem
2013. jan. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Isteneeem
2013. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

Kedves kérdező ez most nem riogatás, egyik terhesség sem egyforma viszont sajnos saját tapasztalat :-(első terhességemmel 21 hetesen vetéltem el a babát vizsgálták ő egészséges volt tehát nem volt semmilyen fejlődési rendellenesség vagy kromoszóma probléma viszont a méhlepényen influenza vírust találtak és elhalt így a baba sem maradt meg ami a lényeg hogy én még csak tüsszenteni sem tüsszentettem semmi megfázási tünet semmi előtte sem utána sem ,hát ennek így kellet történjen :-(úgyhogy egy terhesség alatt bármi történhet de így nem lehet élni mert az életben bármikor bármi történhet nem szabad a rosszat bevonzani ha most jól vagy a babával is minden ok akkor élvezd a terhességet örülj neki és minden ok lesz én is most már a 2-ik babát várom van egy egészséges kislányom és bár problémás a terhességem de én élvezem hogy terhes vagyok imádom és nem parázok mert tudom hogy minden ok lesz!!!

kedves válaszolók ha valamit nem tudtok pontosan inkább ne írjatok de ne szóljatok le olyan kismamát aki aggódik valami miatt inkább biztassátok !!!!!!

2013. jan. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszönöm a válaszodat, sajnálom, ami veled történt!


A többieknek: arra gondoltam, hogy ha nálam nem jön ki a vírus (nemcsak az influenza), de esetleg a véráramba bekerülve a picit megbetegítheti-e, okozhat-e nála fejlődési rendellenességet.


Megkérek mindenkit, hogy NORMÁLIS választ adjon, butaságokra, kommentekre nem vagyok kíváncsi. Igenis aggódó kismama vagyok, de szerintem ez érthető!

2013. jan. 25. 10:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, miért írnak egyesek baromságokat?

Megfertőződni és meg is betegedni két dolog. Elkaphatod úgy a vírust hogy nem leszel beteg, de mivel átjut a placentán, a magzat is megfertőződhet. Azt azonban nem árt tudni, hogy ez inkább kisterhességben veszélyes. Vetélés lehet a fertőzés következménye.

2013. febr. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!