Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33. héttől a végéig még...

33. héttől a végéig még mennyit híztatok? Sokat? Már eddig is nagyon sokat híztam alig bírok mozogni, és azt mondják most jön még a java. Igaz?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Én az elején keveset híztam, így én a végén szedtem fel többet.

De van, aki többet hízik már az elejétől fogva, és olyankor az utolsó hetekben már nem hízik sokat a kismama.

Nincs általános szabály.

2013. jan. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi plusznal jársz? En 31 het +18 :(
2013. jan. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

én is plusz 18-nál :( és mindenem fáj, a lábam, a sarkam, a hasamon a bőr, most pár napja zsibbadnak az ujjaim is...minden megmozdulás egy kínszenvedés.

El se tudom képzelni, hogy fogom kibírni még a hátralévő heteket:(

2013. jan. 24. 21:33
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a 38. hétben járok és +20kg-nál. Teljesen kivagyok emiatt, de az elmúlt 6 hétben 2 kg-ot híztam összesen. Azelején szinte semmit, aztán az 5. hónaptól csak úgy jönnek a kilók.
2013. jan. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
maga az, hogy sokat híztam kilókban, még nem is érdekelne, mert elég vékony voltam előtte, meg tudom, hogy utána majd csak lefogyok valahogy, csak ez az érzés, hogy ez a 18 kiló, mint egy mázsa nehezedik rám, és szinte semmit nem bírok már csinálni (pedig annyi mindent kellene) ez a szörnyű:(
2013. jan. 24. 21:44
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Igaz én még csak 25+2 hetes vagyok,de már 10 kiló plusznál járok(ez volt a 23. hét végén),és nagyon félek,hogy még sok feljön a végéig.Ti mennyit híztatok a 25. hétig?

Itthon megmértem magam,és a mérleg szerint megint feljött 1 hét alatt 1 kiló. :/ Szerintem ez már nem normális dolog!!És diéta mellett jött fel.A 15. hétig 1 kilókat híztam havonta,de a 15. hét utántól rohamosan jön fel..volt olyan,hogy egy hónapban 3 és fél kiló jött fel és nem ettem akkor sem többet mint akkor amikor csak 1 kilók jöttek fel havonta.

2013. jan. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

24 hetesen +10 kg-nál tartottam.

Azóta eltelt egy hónap, bizots megint felcsúszott pár kiló. Holnap kiderül, megyek a védőnőhöz.

Nem falok egész nap, de ha éhes vagyok, akkor muszáj enni.

Előző terhességem alatt 17 kg-ot híztam, szoptatás alatt is felfelé jöttek a kilók.

Szerintem most többet fogok. De majdcsak lemegy 2 év alatt ez is. :)

2013. jan. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

:O :O Bárcsak én tartanék +18-nál. :)

Én azóta hetente másfél kg-t hízok. Előtte jobban híztam. Most járok +28 kg-nál összesen :( 37 hkm

2013. jan. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én 29 hetes vagyok, és 14 kilónál tartok...és messze még a vége. :(
2013. jan. 25. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

30 hetesen +20kg-nál járok. Odafigyelek arra, hogy mit eszem, és elég sokat mozgok, de ha éhes vagyok eszem!

De úgy örülök, hogy nem (csak) velem van a baj!!!

2013. jan. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!