Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kijött a szemérem ajkamon egy...

Kijött a szemérem ajkamon egy szemölcs szerű valami, de test színű. Vagy olyan mint egy pattanás, de nem az. Kis kitüremkedő valami. Baj lehet ebből? 37 hkm

Figyelt kérdés
Lehet valami gomba? Olyan mint egy pattanás, próbáltam kinyomni, de nem az. Alapból nem fáj, de ha hozzá érek mondjuk a wc papírral wc-zés után, akkor érzékeny. Gondolom mutassam meg a dokinak, de csak a jövőhéten megyek. Valakinek volt ilyen? Gond lehet? Közeleg a szülés, és szeretném addig kikezeltetni ha olyan amit kilehet.
2009. szept. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
vigyazz mert lehet herpesz, azonnal orvos, mert ha az nem szulhetsz termeszetes uton.kezelni kell
2009. szept. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha szemölcs, az nagyon nem jó :( Nekem sajna volt 4 is. El kellett távolítani. Nekem a doki az égetést javasolta.(Megtörtént, nem volt jó :S) Ha valóban az lenne, meg kell nézni, a hüvelyben nincs e :( Próbálj inkább hamarabb menni. Bízom benne neked nem az lesz!
2009. szept. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szemölcs szerű valami, akkor az szemölcs! Ilyen van!! A HPV virus okozza, nagyon fertőző, azonnal menj vele bőrgyógyászhoz!! A gyereknek pedig nagyon nagyon káros, ha elkapja, bele is halhat, nekem a kezemen volt pici baba mellett, és még igy is nagyon megijesztett a bőrgyógyász (aki gyerekbőrgyógyász is), mennyire veszélyes az újszülöttekre! Csak gumikesztyűben és leragasztva érhettem a babámhoz, akkor gondolj bele, a szülés közben vajon mit kap el a baba belőle! Ne várj jövő hétig, keress azonnal egy bőrgyógyászt.
2009. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy viszér? Én rajtam is lett egy jó pár, erek vannak megcsomósodva a görcsökbe.
2009. szept. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp se piszkáld, ne próbáld otthon kikezelni, mert ferőzhet!!! Remélhetőleg csak egy mezei szemölcs, ami szülés után elmúlik magától (nyakamon futószemölcsök jöttek ki, rengeteg az utolsó hetekben és teljesen elmúlt!). Viszont hüvely környékén testszínű szemölcs lehet condyloma, ami testszínű, vagy fehér. Ez elég gáz... Nőgyógyász kenetből meg tudja állapítani, hogy HPV van-e a szervezetedben, mert az okozza és nemi úton fertőz, tehát minél hamarabb mutasd meg a dokidnak. Ilyen idős terhesen lehet, hogy nem nyúlnak már hozzá, de szülésnél nagy jelentősége van. Nekem volt a hüvelybemenetnél és kérdéses volt, hogy szülhetek-e természetes úton, mert a baba kifele jövet megfertőződhet és megvakulhat. Szerencsére nem volt gond, utána pedig kaptam ecsetelőt, amitől el is múlt. Egyébként évek óta szenvedek vele... :( Tehát mindenképp irány a nőgyógyász, minél hamarabb, mert ha condyloma az növekszik, terjed és fertőz. Ha nem az, akkor legalább megnyugszol, hogy nincs gond, az sem jó, ha nagyon idegeskedel.


Jó egészséget és boldog babavárást kívánok!

2009. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, nekem évek óta ott van, rendszeresen járok nőgyógyászhoz, első terhességem alatt is ott volt és semmi gond nem volt vele, az csak egy szemölcs nekem. Semmi vírus, semmi gomba, semmi tennivaló nincs vele. Te esetedben először érdemes lenne orvostól rákérdezni, mindenképpen kivizsgálni. Én két orvossal is megnézettem, majd ők megmondják, mi a teendő vele, ha egyáltalán van. Nekem egyszercsak ott termett. Azóta szexepil...bőrszínű.
2009. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!