Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit mozog a babátok?

Nektek mennyit mozog a babátok?

Figyelt kérdés

Nekem egyre többet mocorog a kicsim.

Még csak 19+6 hetes vagyok, de van, hogy 1,5 órát folyamatosan kaszinózik a bébim. :) De amúgy is minimum óránként bejelentkezik.

Ez elevennek számít vagy teljesen átlagos?



2013. jan. 25. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem kisfiam lesz, és tartja magát ahhoz az elvhez, hogy a fiúk elevenebbek :-) Tegnap egész nap meg sem állt, max 1-2 órát pihent, ma még nem is éreztem mozogni... nem csodálom, biztos elfáradt :-) Most 22 hetes és a 16. hét végétől érzem. És minden héten csak egyre erősebb lesz!
2013. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

én még nem tudom, hogy kisfiú vagy kislány...

Igazából a környezetembe mindenki szerint fiú lesz...

Gondolom mert olyan a pocim mint egy focilabda. :)

Majd meglátjuk. :)

2013. jan. 25. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, változó, hogy mennyit mozog. Néha gyenge tapogatózást érzek, egyszer-kétszer meg már rúgott akkorákat, hogy kifele is lehetett érezni (18+1 hetes vagyok). Napjában 2-3 alkalommal veszem észre. De amikor a védőnő szívhangot akart hallgatni, semmit nem éreztem a mozgásából, pedig akkor már napok óta néha mocorgott, csak hallottuk a rúgásokat, össze-vissza helyezkedett. A védőnő azt mondta, hogy ritka eleven.
2013. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!