Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség miatt lehet? Egyálta...

Terhesség miatt lehet? Egyáltalán miért van ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem sokkal elalvás után hirtelen szédülés jött rám, ami felébresztett.A szívem kalapálni kezdett.

Elvieg ma vagyok 5+5 hetes terhes.


2009. szept. 1. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

A szédülés lehet a terhesség tünete, a szívkalapálást nem tudom.

Szerintem a vérnyomásod rosszalkodik.

2009. szept. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
alacsony szokott lenni a vérnyomásom
2009. szept. 1. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is az. Szerintem ez lehet a probléma. Szédülni én is szoktam, az a kalapáló érzés is szokott lenni, de csak ritkán.

Nálad közrejátszhat az is, hogy még az elején vagy, most alakul át a szervezeted és lehet nehezebben bírod.

Első

2009. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elejen mindig olyan alacsony volt, hogy megkerdeztek nem vagyok-e rosszul töle. aztan a legutobbi vizsgalaton (20.heten) 149/78 lett es a dokinal dekkoltam mig le nem ment magatol 130 ala. (franko volt mert aznap indultunk haza, külföldön elünk) tünetem nem volt egyebkent akkor sem. Szerintem az, hogy altalaban alacsony, nem jelenti azt, hogy neha nem mehet nagyon fel, valoszinüleg ez törtenhetett veled is, de addig nincs baj mig magatol visszamegy kis idön belül normalis erteküre.
2009. szept. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!