Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ElĂŠg rendszertelen a menszesz...

ElĂŠg rendszertelen a menszeszem amiĂłta van barĂĄtom,23,25,28 napra szokott megjĂśnni, legutobb 23 napra jĂśtt meg! 1 hete egyĂźtt voltam a barĂĄtommal megszakĂ­tĂĄsos mĂłdszerrel! De nem ment el bennem! Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Legutobb dec. 29.án volt meg! Úgyhogy egy hete, már a ciklusom vége fele volt! Azóta nem jött meg, a hasam alja fájdogál néha, de a mellem szinte már elviselhetetlenül fáj! Gyanakszok a terhességre! Lehet rolla szó? Vagy mitõl késik? Nem tudom mit tegyek!? Tesztet mikor csinálhatok?

2013. jan. 26. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a megszakításos védekezés? Én ilyenről még nem hallottam...
2013. jan. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha már késik tesztet csinálhatsz ki fogja mutatni...csak hozzátenném ha nem akartok gyereket miért megszakításosan csináljátok??????? az nem védekezés!!! ezen mit nem lehet érteni??? már annyira unalmasak ezek a kérdések h "megszakításos módszerrel védekeztem lehetek terhes??" most ez komoly??? ha ezt se tudja az illető ott már gondok vannak...
2013. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha ahhoz van eszetek, hogy szexeljetek, akkor az óvszert is használhattátok volna.
2013. jan. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!