Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok-e szülésznőt a...

Ajánlanátok-e szülésznőt a SOTE II-ről és kb-i árat is írnátok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatom nincs, mert kb 1 hónap múlva szülök (elvileg) ott, de ahogy itt olvastam sokan dicsérték Zsoldosné Etát.

Mikorra vagy kiírva?

Sok boldogságot!

35 hetes kismami

2009. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nálunk novemberi baba lesz! ;)
2009. szept. 1. 21:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a fiamat Tóth Annánál szültem, most is őt választom, mert nagyon megbízom benne! Nagyon jó tapasztalatokat szereztem az előző szülésemnél, nekem minden pénzt megér, hogy megint olyan biztonságban érezzem magam és megint olyan körülmények között szüljek, mint akkor. Én hiszem, hogy sokat segített a szakértelme és a türelme abban, hogy gyors (3 óra) és szép élmény legyen a szülésem.

Anno 35e-t fizettem neki, most még nem tudom mennyi lesz. Majd megkérdezem a dokimat.

Mikorra vagy kiírva? Én is novemberben szülök. :)

2009. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nov.13-ra vagyok kiírva. Már közeledik a szülés, várom ám! ;)
2009. szept. 2. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!