Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokra lenne szüksége...

Tapasztalatokra lenne szükségem a SOTE I. klinika orvosairól. Kit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Esteleg szülésznő is érdekelne. Ha rossz a tapasztalat azt is elolvasnám. Köszi a segítséget.
2011. jún. 28. 19:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Dr Csaba Ákost nagyon sokan szeretik. Én anno az apjánál születtem, az egy hatalmas pénzéhes paraszt, a fia pedig elhatározta, hogy ő soha nem lesz ilyen. Be is tartotta, országszerte járnak hozzá a kismamák. én is hozzá megyek majd, ha aktuális lesz.
2011. jún. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, várok még tapasztalatokat!
2011. jún. 28. 19:31
 3/16 anonim válasza:

Szia,

Én Dr. Pataki Zoltánnál szültem, és Stefanik Szilvia volt a szülésznőm. A tapasztalataim velük kapcsolatban csak pozitívak.

2011. jún. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Dr Silhavy Mihálynál szültem és a szülésznő valamilyen Aranka volt, ha jól emlékszem. Nagyon pozitívat tudok csak mondani. Normálisak és jó a szülészet is. Sokan mondták, hogy a csecsemősök is rosszak, kellemes csalódás volt.
2011. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddig válaszokat, sokat segítenek, ha van esetleg még valakinek tapasztalata azt továbbra is várom:)
2011. jún. 29. 06:19
 6/16 anonim ***** válasza:
Én Dr Papp Csabát ajánlom,nagyon kedves,tapasztalt,megnyugtató a személyisége szerintem.
2011. jún. 29. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szia, szintén Pataki doktornál szültem. Maximálisan ajánlom. Szülésznőt nem választottam, véletlenül került mellém Pócsné Márton Erika. Nagyon kedves volt és tényleg mellettem volt. Azt hiszem, szakmailag is. Vezetéknevet nem tudok, de Nikit is nagyon szeretik a kismamák.
2011. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen neked is a válaszod
2011. jún. 30. 06:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia én Dr Szarka Andrásnál szültem fél éve.nagyon jó doki volt,pedig volt egy kis komplikáció.
2011. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia én is DR Pataki Zoltán tudom neked ajálni ,nagyon rendes lelki ismeretes orvos.
2011. júl. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!