Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel hánytam. Olyan volt...

Xtina22 kérdése:

Ma reggel hánytam. Olyan volt álagra is színre is mint a tojássárgája. Baj lehet? Roszat jelenthet? Eddig nem hánytam a terhesség alatt.28hkm

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Elkapták valami vírust!!

Igyál sokat, csak kekszet, pirítóst egyél ma, és sok sok tea!

Semmi tejtermék

2013. jan. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vírust? :O de ugye a babámnak nem lehet baja? :(
2013. jan. 27. 08:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Ettél vmit előtte? Akkor szoktak olyan sárgát hányni ha nem ettél semmit és a savadat hányod...gondolom keserű volt nagyon...biztos h nem vírus...nekem is ilyenkor volt h annyira nyomta a kicsi már a gyomromat h éjszaka bő sárgát hánytam de az csak a savasodástól volt...én erre tudok nálad is gondolni...

36hkm

2013. jan. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
velem 3 szor történt,és az a savad, illetve az epe amit már kihánytál, nyugi!!!!!
2013. jan. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen keserű volt de nem annyira ezért ilyedtem meg. Az biztos h a kicsim nyomja a gyomrom.De akk csak a sav lehetet. Köszi a válaszokat. :)
2013. jan. 27. 09:09
 6/9 anonim ***** válasza:
Tutira savad volt az ne ess pánikba ha vírus lenne biztos éreznéd...erre már most számíts egyre "jobb" lesz ahogy nő a baba és nyomja mindenedet :D :) :P szalvusz vizet ajánlom kicsit segít rajta meg mondjuk én jó hideg tejet is szoktam inni az is enyhíti de ha már úgy ég mint a pokol és a hányinger kerülget akkor egy kiskanál szódabikarbóna segít csak :S
2013. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólókhoz, én főként reggel szoktam ilyet hányni, amikor még semmi nincs bennem.. :/
2013. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok, az épp hánytam, reggel 7 körül ettem ma, nagyon náthás vagyok, torkom fáj, aludtam egyet, bevettem a vitaminokat kb. 3 deci teával fél óra múlva kijött minden, a 12. hét körül hánytam utoljára....
2013. jan. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sárga savanyú "cuccot" akkor hánysz, ha üres gyomorral jön rád a hányinger. Ezt hívják epe-hányásnak. A terhesség miatt is hányhattál vagy akár vírustól is. Ha azóta nem hánytál többet, akkor nincs semmi gond!
2013. jan. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!