Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minek öltöznétek be farsangon...

Minek öltöznétek be farsangon nagypocakos terhesen?

Figyelt kérdés
38hetes leszek (ha meg nem szülök addig :-) ). Valami olyan jelmezt szeretnék, amit itthoni dolgokból is össze tudnék állítána, külön nem nagyon akarnék költeni rá, mert ugye előfordulhat, h már el se tudok menni.

2013. jan. 27. 15:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
40%

Na én pont NEM csinálnék magamból bohócot, sőt se tehént,


se vízilovat, hanem már csak azért is valami SZEXY JELMEZT


választanék, és azt hangsúlyoznám, hogy egy kismama is


lehet csinos, nőies és kívánatos!!!

2013. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Tojás, kindertojás, matrioska baba /ha így írják/
2013. jan. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Öltözz Homer Simpsonnak :)
2013. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
68%
Asterix :-)
2013. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
78%
En 34hetes vagyok es Szuz Maria leszek.Hosszu feher ruha valami kendo a fejemre meg majd csinalok valahogy egy gloriat:-)
2013. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
85%
méhecske :)
2013. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
87%

Boldogtalan, besavanyodott ember,az, aki itt lepontozgat,egy ilyen vitathatatlanul vidám kérdés megválaszolóit! :D

Kedves kérdező ez ne szegje kedved,érezd jól magad,és vagy jó bulizást,vagy jó babázást! :D 9.válaszoló vagyok(csak hogy pontozhasson aki szeretne)

2013. jan. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
65%

Itt találsz ötleteket:

[link]


Terhesen szexizni számomra ízléstelen, csak szánakoznék egy olyanon, aki ezt csinálja. Szűz Mária. Én egy feszülős póló hasrészét dekorálnám mondjuk focilabdára, kosárlabdára. Mondjuk akkor már beöltöznék focistának/kosarasnak, a hasam lenne a labda. Mint az egyik képen.

2013. jan. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Most azt találtam ki, persze még semmi se biztos, h a férjem gengszter lesz, én meg egy térdig érő, bő, fekete ruhát vennék fel, amit mell alatt egy széles fekete (vagy fehér) szalaggal átkötnék masnira, lenne egy fejpántom is, meg van toll fülbevalóm, plusz fehér csipkekesztyű és fehér hosszú gyöngysor nyaklánc.


Kíváncsi voltam milyen ötleteket írtok (nyomtam is a zöld kezecskét mindenkinek!), direkt nem mondtam, h milyen elképzeléseim vannak.

A hasam semmiképp se szeretném pucin mutogatni, pedig tök jók a festett "jelmezek". Zöldség/gyümölcs és egyéb kerek dolgog se szeretnék lenni :-) , pedig a diszkógöm nagyon jól mutat, tetszik, csak nem szeretném takargatni a pocakom. És ha nem gyülekezeti farsangról lenne szó... (bár mi csak belecsöppentünk a társaságba, még hívők sem vagyunk), akkor gondolkodnék az apácán, angyalon és a szűz Márián is (utóbbit nagyon ötletesnek tartom :-) ).

Így ha nem jut addig jobb ötlet az eszembe, akkor maffia pár leszünk. :-)


Azért írjatok még ötleteket, bármilyet! Hátha másnak is segítünk vele.

2013. jan. 27. 21:22
 20/23 anonim ***** válasza:
69%

Miért kellett az Asterixet lepontozni?

Én is kismama vagyok és én szívesen beöltöznék annak. Ötletet kértek, ötletet adtam..

2013. jan. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!