Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire kockázatos ezt...

Mennyire kockázatos ezt veszélyeztetett terhesként?

Figyelt kérdés
A lányom 13 kiló, sokmindent kipróbáltam már, hogy ne kelljen emelgetnem, de párszor kénytelen vagyok. Napi 5-6x megemelem, cipelem őt. Mennyire kockáztatom a terhességet?
2013. jan. 27. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon nehéz ezt elkerülni, de szerintem elég kockázatos!

Nekem volt olyan időszakom amikor még az 5 kilós kiskutyám se emeltem fel...(igen,igen tudom, hogy egy kutya, más, mint egy gyerek, csak a súly miatt írtam összehasonlításként)

2013. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok. 20 hetes kismama, 13 kg-os 2 éves kislánnyal. Próbálom a minimálisra csökkenteni. A kiságy elé fellépőt tettünk, így kapaszkodva bemászik, nem én rakom ki-be. A fürdőkádnál szintén.

Ölbe nem hurcolászom, ezt neked sem ajánlom! Nagyon hamar elfelejtette, hogy anya ölbe-ölbe, ha szeretethiánya van, akkor leguggolok, úgy ölelgetem meg, de már nem veszem fel.Próbáld te is kis praktikákkal a minimálisra csökkenteni a kockázatot.

Jó babavárást!

2013. jan. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) Az enyém 1,5 éves. A kádba kénytelen vagyok be/ki emelni, mert kicsi a fürdő. A kiságyra tett apa ajtót neki(kivett 3 rácsot) Azzal nincs gond. De ma délután pl. ordítva ébredt és kénytelen voltam cipelni.
2013. jan. 27. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor én vártam babát, szintén 13 kg volt a kisfiam. Eléggé anyás volt, és kénytelen voltam viszonylag sokszor felvenni, dajkálni, kádba ki-be tenni, ha úgy alakult. A lepényem a méhszáj közelében volt eleinte, plusz nagyjából 30 hetesen kinyílt a külső méhszáj egy ujjnyira. 40+3-ra született a második baba. Szóval nekem hasonló körülmények között nem lett gond ebből, pedig aggódtam eleget miatta.
2013. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó jó ezt hallani:)

Én 25 hetes vagyok és nekem "csak" megrövidült a méhnyakam.

2013. jan. 27. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!