Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mik a tapasztalatok Dr. Sápy...

Mik a tapasztalatok Dr. Sápy Tamás nőgyógyásszal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Debrecenben a Klinikán dolgozik.Szeretném ha ő lenne majd a dokim, és kíváncsi lennék a véleményetekre,pozitívra és negatívra is köszi
2008. jún. 3. 13:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Voltam rákszűrésen nála, adott egy telefonszámot, hogy hívjam kedden este 10 után. Jó, megtettem, hangrögzítő volt. Megmondtam a nevem, telefonszámom és hogy a rákszűrés eredménye érdekelne. De semmi válasz. Hiába hívtam napközben, máskor, mindig ezzel a hangrögzítővel találkoztam.

Szóval elvégezte a vizsgálatot március 6-án és azóta fel se hívott, semmi jel nincs, nem tudom, mi az eredmény.

Szerintetek mit kellene tennem?

2012. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 @Moncsi@ válasza:
Sziasztok! Csak pozitv tapasztalatokat tudok irni. A történetem nem volt zökkenömentes. Mikor kiderült h. babat varok jött vele a hideg zuhanyis h. van egy ciszta a petefeszkemben. Berettyoujfaluban el akartak venni a babàt, de nem egyeztünk bele, ezért kétségbeesve rohantunj Db-be a Klinikara. Véletlenül épp ő volt a terhesambulanciàn a rendelő doki, megcsinaltatta a vizsgalatokat, ellatott tanacsokkal, utasitasokkal, 100%-osan megnyugtatott. Ettől kezdve végig ő lett a dokim, maganrendelesen is voltam nala többször es a Klinikan is. Igaz, nagyon sok betege van, és volt hogy 2 órát kellett rà várnom, mig vegzett a műtőben, de megérte. E-mailekre mindig valaszolt ha kerdeztem. A szülesnel is meg voltam vele elegedve 100%-osan, a profizmusanak köszönhetem h.nem lett császàr. Màs nögyogyaszhoz nem fogok jarni, amig ő praktizal. :)
2014. jún. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 G. E. válasza:

Én senkinek nem ajánlom!!! Pénzéhes szemétláda, aki képes csak azért megműteni, hogy egy kis pénzhez jusson. De elmesélem a kezdetektől...

Mindig is a magánbetege voltam. Amíg fizettem, nem volt gond. Aztán egyszer nem lett jó a rákszűrésem eredménye. 3 hónap múlva a következő sem. Állítólag LSIL lett az eredmény, de erről papírt nekem soha nem mutatott... Azt mondta,leep konizációs műtét szükséges. Úgy műtött meg, hogy a műtét után 10 napig ömlött belőlem a vér, de mivel nincs munkám, most nem tudtam perkálni neki, így 3. emailemre sem reagált hogy akkor ez most normális-e vagy sem. Aztán irány hétvégén az ügyelet, ott le se tojtak. Hazamentem, majd másnap már a mentő vitt vissza, hajnali egykor újab operáció, mert nem lett jól elsütve néhány ér. Ekkor már úgy ömlött belőlem a vér, hogy egy vastag törölköző egy óra alatt megtelt... Hozzáteszem, másik dokinak kellett megoperálnia, mert ő ugyan benn volt a klinikán aznap éjjel,de valamiért nem jött vagy nem akart...

Aztán több napig is benn tartottak, majd egy nap velem szemben jött a folyosón...látam, hogy meglát, zavarba jön, majd elkapja a tekintetét.

Én csak azért is ráköszöntem! Szerettem volna elkérni a szövetminta eredményét, de soha többé nem reagált az emailjeimre...

Amíg benn feküdtem, több szobatársam is panaszkodott rá. Egyikük azt mondta, Hentes a beceneve. Egykoron lehet jó doki volt, de a pénz elvette az eszét, teljesen erkölcstelen lett. Drága nála a szülés is, magánrendelésen számlát nem ad... És ha nem fizetsz neki műtét után, emberszámba se vesz.

2015. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Én sem ajánlom senkinek, akinek problémás a terhessége (ezáltal aggódósabb), több vele a meló, sok a kérdése, esetleg rá kellene nézni a Klinikán (is).


Nekem ő volt a fogadott orvosom, végigtejeltem neki a 9 hónapot. Mivel sokat aggódtam végig, sokszor jártam nála, néha csak azért, hogy ránézzünk a babára...


Noha minden alkalommal legombolta rólam a vizsgálati díjat, a vége felé már elkezdett megjegyzéseket tenni, gúnyolódni... stb.


Az utolsó 3 hétre bekerültem vérvizeléssel és erős toxémiás tünetekkel a terhespathológiára, amikor ezügyben kerestük, hogy esetleg betolhatvná a seggét, hogy pár szót váltsunk, közölte, hogy ne hívogassuk őt minden apró-cseprő szarsággal és egyébként is, ő erre nem ér rá, átad egy másik orvosnak (akivel aztán lepacsizzák egymást közt a szülés árát...)


Persze rögtön kerestünk egy tőlük teljesen független dokit, aki aztán megcsászározott, mert az eredményeim egyre rosszabbak lettek.


Úgy gondolom, az elit réteg sekélyes, felszínes orvosa. Biztos oda teszi magát, ha nagyon muszáj, de csak ha nagyon muszáj... ha nincs problémád, laza vagy, nem túl sok kérdéssel, de annál is több pénzzel. (8 éve volt az orvosom, akkor kerek-perec közölte, hogy nála 70 rugó a szülés... ezt még ma is igen soknak tartom... nem annyit adsz tehát, amennyit gondolsz vagy amennyit megengedhetsz magadnak (a 2 hetenkénti 7000 hufos kontrollokon kívül), hanem ez az alap, ezt össze kell gazdálkodnod, különben nem vállal...


Míg bent feküdtem az osztályon, módomban állt megismerni egy másik betegének a történetét is... Én hormonzavaros kismamaként azt hittem, hogy csak velem enged meg magának ilyesmit és milyen szörnyű sorsú kisterhes is vagyok, de nem:

Egy 22-23 hetes ikerterhest hoztak be egy éjjel. Megindult a szülése. Külön (privát, fizetős) szobát kapott, feltételezem, hogy jó körülmények közül való volt. A szobájába néha beláttunk. Mindig ott ült az inkubátorok mellett. Pár nap alatt mindkét csöppséget elveszítette, szörnyű volt.


Sápy volt a fogadott orvosa. Sem a szülésre, sem az utána következő "gyermekágyi" időszakban nem jött be hozzá...


Ez számomra eleget mond az EMBERRŐL...

2016. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Sziasztok nekem rosz lett a ràkszürésem P4 Hsil Asc-h es voltam Sapynal es azt mondta műtét egyből nem is akart még egy ràkszürést csinálni pedig az első ami ki jött azt nem nàla csináltam.Olyan szomorú lettem mert ugy érezem hogy csak műteni akar a pénzért nem segíteni!Vélemènyek?
2016. márc. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Dale Renáta Beáta válasza:

Szeretném megtudni Dr Sápy Tamás telefonszámát.

Ő műtött és hozzá szeretnék járni!

Ha valaki tudja kérem írjon

2016. aug. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2010-ben, 2012-ben és idén voltam nála vizsgálaton. Meg kell mondjam, hihetetlenül megnyugtat, laza viselkedésű és kedves. Viszont egyik alkalommal sem kaptam meg a rákszűrésem eredményét, hiába hagytam neki a rakat hangüzetet, e-mailt, egyikre sem válaszolt, pedig az utóbbi alkalommal kiemelte, hogy írjak három hét múlva erre és erre az e-mailre.

Akkor, ott a helyszínen kedves, ahogy odaadom a pénzt, addig tart a színjátéka, az utógondozás már büdös.

Az tuti, hogy most már végleg váltok, nekem ehhez semmi türelmem, hogy én szaladgáljak egy orvos után, miközben az ő útmutatása alapján érdeklődöm. Nonszensz.

2017. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 PetLak válasza:
Sajnos nagyon rossz tapasztalatunk volt vele. A gátmetszéskor átvágott olyan izmokat, ami maradandó károsodást okozott. A többiek által írt pénzéhséget szintén megerősítem. Természetesen nagyon kedves, megnyerő modora volt a magánrendelőjébe járáskor, de a megnyerő módor nem tévesztendő össze a szakértelemmel és az emberséggel. Azt nem mondta, hogy mennyit kell fizetni a kórházban való szülés levezetésért, ezért annyit adott a párom, amennyit gondolt. Ezután elmúlt a doktor kedvessége. Utána valaki felvilágosított minket, hogy a tarifája az nem annyi, amennyit adtunk neki. De hát akkor miért nem mondta, hogy mennyi az annyi ? A munkája alapján egyébként sem pénzt, hanem börtönt érdemelne.
2017. dec. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!