Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez megéri? őssejttel kapcsolat...

Ez megéri? őssejttel kapcsolatos kérdés.

Figyelt kérdés

szóval regisztráltam egy oldalon, kisorsoltak, nyertem :)

150 ezer forint helyett 80 ezerért leveszik a köldökzsinór vért. 15 ezer az éves tárolás.

gondolkoztunk már rajta, viszont nagyon drágának találtuk az eredeti áron. így viszont elgondolkodtató nagyon. igaz kicsit össze kéne húzni a nadrágszíjat, ha igénybe vennénk..

szerintetek megéri?

párom még nem tudja, csak este jön haza, akkor tudom neki mondani. persze a mi döntésünk, hogy belefér-e, de kíváncsi vagyok a véleményetekre, hogy ti belevágnátok e?

ja és ez standard csomag.


2013. jan. 28. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is regisztráltam valahova és nyertem 140 helyett 70-et kéne fizetni. Gondolom ua.

Nem tudom! Lehet, hogy ez olyan csalogatás?

2013. jan. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy reklámfogás. Ezek már teljesen reális árak, csak így akarják sokkal de sokkal kedvezőbben láttatni a szülőkkel.
2013. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen megéri. Nekünk 160-ba került, a mamáéktól kapta manócska, és remélem soha nem lesz rá szükség. Én ezt úgy gondolom mint egy lakásbiztosítást, hiszen az is kb 40 ezer évente, de remélem soha nem kell igénybe vennünk. Ha megtehetitek, fizessétek ki. Boldog babavárást!
2013. jan. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vágnék bele, mert sajnos kamu. Több ismerősöm is "nyert" tavaly ilyet, a mostani éves tárolás meg hírtelen felugrott 15ezerről 23-ra...

szóval én átrágnám ezt újra a helyedben.

2013. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja még azt szeretném megkérdeni, hogy nem nyereményjáték által hol lehet tároltatni 70-ért? Lassan újból aktuális lesz nekünk is. Köszi!
2013. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!