Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Mikortól nem dolgozt...

Kismamák! Mikortól nem dolgoztatok, és miért? (Veszélyesztett terhesség vagy valami másért lett tp? )

Figyelt kérdés
Még csak 9 hetes vagyok, de érzem, hogy a munkahelyi feszült légkör eléggé megvisel. De kényeskedni sem akarok, hogy hamar elmegyek tp-re, de érzem, hogy sokat görcsöl a hasam, és magam is feszült vagyok.

2013. jan. 28. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nekem 5 hetesen derült ki a terhességem,másnap már nem is dolgoztam.Ápolónő vagyok egy olyan osztályon ahol veszélyes lett volna terhesen dolgozni,a cég sem engedte.

Ugyhogy onnastól kezdve táppénzen voltam a szülésig.

2013. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%

Én nagyon erős petefészek görcs miatt eljöttem már 4 hetesen,mert nagyon féltem,hogy vetélés lesz!Mivel erős fizikai munkát végeztem,emelgettem,így eljöttem hamar.A m.helyemen egyébként is legkésőbb 8 hetesen elmennek táppénzre a kismamák.Hát én itthon vagyok 4 hetes korom óta,de úgy igazán veszélyeztetett 22 hetes korom óta vagyok,menzesz szerű görcsök és keményedések miatt.


25+6 hkn

2013. jan. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szia én 10 hetesen mentem el tp-re mert másképp ha maradok kirúgott volna a főnököm!
2013. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
30.hétig dolgoztam, pedig sokat utaztam, és volt nyomás is...de tudtam kezelni! De akkor már vizesedtem, nagy volt a hasam...
2013. jan. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is kb a 6. hét óta. Fizikailag bírtam volna a munkát, de erős rosszul léteim miatt nem bírtam maradni. Sajnos azóta is tartanak, pedig már 17 hetes vagyok. Egyébként szívesen dolgoznék ha tudnék, szörnyű itthon nekem! Irigylem azokat a kismamákat akik jól érzik magukat! Én csak vágyom rá egyelőre.... :) :(
2013. jan. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Szia!


9 hetesen normális a görcsölgetés. Késöbb is lesz nem egyszer. Nem tudom hogy mit dolgozol amúgy de egy feszült légkör miatt elmenni tp-re...

Én irodában dolgozom, utálom a munkatársaimat, sok összetűzés van, szóval feszült a légkör de eszembe sem jutott tp-re menni. Persze ha nektek sok pénzetek van akkor elhiszem hogy eltudsz menni tp-re, mi jól keresünk de minden fillér számít. Arról nem is beszélve hogy meg is hülyültem volna pl a 9. héttől otthon.

A terhesség nem betegség!!! De te tudod.

30hkm (még dolgozom, a 36. hétig)

2013. jan. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én kb 12hétig dolgoztam. Semmi tünetem nem volt maradtam volna is még tovább de a főnökeim mindig vissza tettek a régebbi soromra ahol nehezebb a meló és a mellette lévő soron állandóan hígító szak volt mitől rosszul lettem. Így ők miatt kellett tp-re mennem. Pedig meg tudták volna oldani hogy ne tegyenek vissza de nem akarták. Igaz itthon unatkozom nagyon de sajnos ez van. 30hetes vagyok.
2013. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok!
2013. jan. 28. 13:31
 9/17 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen már táppénzen voltam. Volt már egy vetélésem, ezért hiába akartam volna dolgozni még szívem szerint, nekem a baba érdekeit kellett néznem. Az előző a munkám miatt ment el egyébként...
2013. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a 6. héttől nem dolgoztam. A munkahelyemen ez nem is engedett, attól hogy ülőmunka. Tudtuk, hogy így lesz, erre készültünk a babatervezés elejétől.
2013. jan. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!