Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismama vagyok és...

33 hetes kismama vagyok és lassan 2 hete hasmenésem van, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem hinném,hogy a vírus,mert más bajom nincs:nincs lázam,nem hányok stb.

3. napja diétázom,de semmi változást nem veszek észre.Mellette normaflore kapszulát szedek.Háziorvos azt mondta,h terhesség alatt nem tudnak mit tenni,ha súlyosbodna menjek be a kórházba.De ez az,h sehova sem mozdul,stagnál.Nem fáj a hasam sem.Napi kb 3 alkalommal megyek wc-re.És előtte hallom hogy zubog a hasam.(bocsi ha gusztustalan voltam)

Mit tehetnék?Aggódom a baba miatt is.A házi dr az mondta,hogy ő ebből semmit sem érez,mert védi az immunrendszerem.



2013. jan. 28. 09:04
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudsz mit tenni
2013. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vastabletta? egyébként is javallott ilyen idős terhesen, és megfogja a hasat, keményíti a székletet.
2013. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szén tablettát nem tudom ,hogy lehet e szedni de ha igen megpróbálhatod.Én holnap töltöm a 34.hetet és 1 hete nekem is ez van ami azért furcsa mert előtte hiába ettem rostosat,aszalt szilvát,hashajtót még úgy is székrekedésem volt.Aztán egyik reggel arra keltem,hogy rohanok:S

Állítólag szokott tisztulni a szervezet szülés előtt na de ennyivel előtte?Én ma megyek dokihoz megemlítem neki hátha mond valami okosat.Engem mondjuk nem zavar mert a székrekedés után megváltás egy kis hasmenés:)De ha esetleg a dokim tudja a miértjét majd megírom.

2013. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

én is megyek ma dokihoz,majd egyeztetünk :)


szerintetek a babának ez árt?nagyon féltem :(

2013. jan. 28. 10:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Hasmenésnél a kiszáradástól kell tartani.Sok folyadék!!!!
2013. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok magnéziumot szedsz? Az is hajt, h túladagolod.
2013. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah azt mondta az orvos,hogy igazából nincs semmi ilyenkor biztos olyat ettem vagy ittam.Elvileg szén tablettát lehet szedni.De a babának nem lesz baja tőle.Hacsak nem nagyon erős hasmenés akkor nagyon ügyelni kell a kiszáradásra.
2013. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!


Elvileg nekem sincs semmi bajom :D

Nekem a normafloret javasolta a doki,de nem intett diétára.Azt mondta valószínú azért van mert a méh nyomja a beleket és kemény kaki igy nem tud ürülni.

Azért én kértem egy széklet tenyésztést.

2013. jan. 28. 19:35
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mar elmult:-)De azert majd ird meg legyszi mi volt az eremeny mert kivancsi vagyok.
2013. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!