Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért mondja az orvos, hogy 5...

Miért mondja az orvos, hogy 5 hetes terhes vagyok, amikor már 3 hete pozitívat teszteltem? Nem fejlődik a babám? Az adatok alapján amiket megadtam mit tudtok mondani?

Figyelt kérdés
Dec. 6-án jött meg utoljára! Dec.18-án együtt voltunk,dec.19-én tojásfehérje nyák+ együtt voltunk! Dec.20-án első megemelkedett hőjű nap! Dec.23-án együttlét! Január 3-án kellett volna megjönnie,én jan.7-én szép halvány,de jól látható pozitívat teszteltem! Jan.11-én a nődoki (1. orvos) első kézi vizsgálat alapján megállapította a terhességet! Jan.12-e együttlét! HCG 421! Jan.14-én még nem láttak semmit hasi uh-on,csak 9mm-es méhnyálkát (2.orvos)!Jan.19-én együttlét! Január 21-én erős pozitív teszt,késő este sötét barna vérpötty! Január 22-én irány az orvos (5 mm-es petezsákot látott (2. orvos) 23-án még mindig vérzés irány egy 3. orvos! Ő 10 mm-es petezsákot látott,ma kellett vissza mennem! Ma voltam egy 4. orvosnál,mert még mindig vérzek,és ő azt írta a papírra,hogy 9x5 mm,s.5,szívműködés nem látszik! Ez most hüvelyi uh.volt! A mai orvos azt mondta,hogy a terhesség fennáll,de 5 hetes terhességnél csak ilyen pici a baba,és azért nincs szívhang! A méretek 5 hetes terhességre utalnak,és ez a méret normális! Azt mondta ez a vérmennyiség nem sok,és menjek vissza 1 hét múlva,ha fejlődik a baba jó,ha nem,akkor elhalt a terhesség,de még a terhesség az egy hetes vérzés ellenére fennáll! Most akkor én hogy lehetek 5 hetes terhes? Vagy a baba azért nem látszik,mert nem is fejlődik hetek óta?
2013. jan. 28. 15:06
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Ez azért egy picit megnyugtat! Köszönöm mindenkinek! :)
2013. jan. 28. 16:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6+2 hetesen voltam dokinál először (szerintem), ő azt mondta a UH kép alapján, hogy 5 hetes még csak, 14,8 mm-es petezsákot látott csak. Most voltam 9 hetesen, 16 mm-es embrió, és most láttak csak szívhangot. Szóval én is bepánikoltam, hogy miért nincs még szívhang, de legközelebb amikor mentem már volt. Engem viszont azzal ijesztgetnek, hogy kisebb a baba, mint 9 hetes. Febr. 15.-én megyünk majd 12 hetes UH-ra, hát gondolhatod, addig megesz a penész, hogy mi lehet ott bent.

2013. jan. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Sajnos valszeg elhalt ennyi idősen már szívhhangnak kéne lennie.
2013. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de mivel a petezsak merete sem valtozott ennyi ido alatt, raadasul nemhogy szivhang, de embrio sincs, en azt mondanam elveteltel. Raadasul irtad, hogy napok ota verzel. Az meg sosem jelent jot.
2013. jan. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én 6+5 hetesen mentem először dokihoz, és nagy csalódásomra csak üres peteszák volt. A doki 5+5 hetesnek mondta (a petezsák mérete alapján), így 5 hetes terhességet írt a papíromra (mert ide a betöltöttet írják). Két és fél hét múlva már majdnem 2 cm-s volt a kisember, izgett-mozgott, és köszöni, azóta is jól van! :-) Szóval, bármi lehet még!
2013. jan. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

13-as,14-es,az eszem nekem is ezt súgja :(

15-ös,és többiek,akik biztatót írtak... a szívem azt súgja addig kell reménykedni,ameddig csak lehet,amígy az orvos azt nem mondja vége! :)

2013. jan. 29. 10:46
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező?
2018. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mi lett?
2020. okt. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!