Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen derékfájás elleni...

Milyen derékfájás elleni tornagyakorlatok vannak az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok és már most kezd fájni a derekam. Az első gyermekemnél is nagyon szenvedtem emiatt, bár alap állapotban is derékfájós vagyok. Rubint Rékára tornázom, de ez nem elég, van valamilyen jó bevált gyakorlat, hogy megerősödjenek a derék körüli izmok és 7 hetesen is csinálhatom?
2009. szept. 2. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább nyújtani kéne az izmaidat. Ha van lehetőséged menj kismamamtornára amit gyógytornász tart. Nem mindegy hogy hol, mikor és mennyire fáj. Meggyőződésem, hogy a Rubint Réka gyakorlataitól fáj a derekad.

Gyógytornász anyuka+kismama

2009. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugye a lumbago(deréktáji fájdalom) egyre erőteljesebb lehet a kismamáknál! A legjobb szerintem vmilyen gyógytorna, amivel nemcsak az izmoknak, hanem a gerincnek is segítesz! Érdemes szakember segítségét kérni! Ezenkívül a masszázs is sokat segíthet!


Kitartás!:-)

2009. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!