Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Üres petezsák? Bővebben lent!

Üres petezsák? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

December 26.-án jött meg utoljára a havim!

Januárban késett, ezért tesztet csináltam,ami pozitív lett!

Ma voltam dokinál!

Az ultrahangos doki ezt írta a papíromra :

- Petezsák szabályos

- Elhelyezkedése a méh űrében

- Mérete : 17mm

- Magzati elemek és szívműködés nem látható!

Ezzel a lelettel átküldött a terhes ambulanciára, ahol közölték velem, hogy ez egy elhalt terhesség és szerdán reggel jelenjek meg műtétre, mert ki kell üríteniük a méhemet!

Én csak azt nem értem,hogy ha decemberben még meg volt a havim,akkor hogy-hogy ilyen nagy már a petezsák???

Elvileg kb. 4 hetes terhes lehetek....Vagy már decemberben is terhes voltam, csak nem tűnt fel,mert megvolt a havim?


2013. jan. 28. 18:56
 1/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
Hát ez fura, 17 mm az tényleg nagy. Én elmennék megnézetném egy másik orvossal is, aki tök független, és nem mondanám el neki hogy ez volt. Ha ő is ennyit mér, akkor sajnos valóban elhalt és idősebb a terhesség mint az utolsó menstruáció alapján számítható... Viszont minden ember tévedhet, lehet hogy elmérte a doki és nem 17 hanem mondjuk csak 7 milliméter, az teljesen jó és ott még az sem baj ha üres. Ez a méret jobban megfelelne a menstruációd alapján a terhességi kornak.
2013. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Decemberben teljesen időben jött meg? Ugyanolyan volt mint máskor (erőssége, hossza)? Mert talán terhes voltál már, csak valami történt és azért véreztél, amit mensinek gondoltál. Vagy tényleg 4 hetes vagy, akkor viszont túl nagy a petezsák. Ha nagyon bizonytalan vagy, inkább nézesd meg magad egy másik dokival.
2013. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedvességeteket!

Decemberben amikor utoljára megjött, az átlag 5 nap helyett csak 3 napig volt meg, a 4.-ik napon már csak barnázgattam!

De eszembe sem jutott,hogy esetleg terhes lehetnék,mivel védekeztünk óvszerrel, a másik dolog meg az, hogy semmi hányinger, vagy mellfeszülés...vagy bármi más terhességi tünetem nem volt! Vagy legalábbis nem tűnt fel!

2013. jan. 28. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen nézesd meg másik dokival is! Nekem 6 hét 5 naposan volt 1 cm x 2 cm-s üres petezsákom, rá két hétre pedig majdnem 2 cm-s élő magzat! Engem is biztos sok doki kaparásra küldött volna, de szerencsére a saját dokim higgadtabb volt, és vártunk! Nem hiába! Hátha nálad is jól alakul!
2013. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 SaraZs ***** válasza:
100%
Nekem is üres petezsák volt. A doki azt mondta, menjek vissza egy hét múlva, valószínű elhalt a terhesség. Azt meg sem említette, hogy esetleg csak egyszerűen korán mentem. 1 hétig teljesen magam alatt voltam. Mikor visszamentem ott volt az embrió. 6 hét 6 naposan.
2013. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy engedd,hogy kikaparjanak!!!Mindenkeppen nezesd meg masik dokival de meg varj egy hetet!!Rengeteg hasonlo tortenetet olvastam ahol par nap mulva mar ott volt az embrio!En kulfoldon elek es pont az ilyenek elkerulese erdekeben csak a 10. heten neznek UHval ha nincs semmi panaszod mert addigra tuti,hogy ha van valami akkor ott van es a ha nincs akkor nem hibazank ha kikaparjak.
2013. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!