Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-30 hetes kismamik hogy...

Nitu26 kérdése:

28-30 hetes kismamik hogy vagytok? Sokat mocorog a babátok? Hogy viselitek, kiben milyen érzések vannak, hogy közeleg a várandósság vége? Remélem mindenki jól van és nem vagytok betegek! Jó egészséget minden babának és mamának! 29hkm

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!27+3hetes vagyok.Nekem rengeteget mozog,néha kicsit fájdalmasakat rúg,de örülök neki,mert legalább tudom,hogy jól van.Most gyógyultam ki a náthából,meg volt egy enyhe arcüreggyulladásom,de nem kellett rá gyógyszer.Én most még nagyon nem érzem a végét,majd talán ha már elhagyom a 30. hetet 2-3 héttel.Most kicsit megállt az idó az elmúlt 1-2 hétben.Veled mi a helyzet?
2013. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28 hetes km vagyok:)iszonyat sokat mozog a kicsi lánykám fura is a fiúk után mert ők csak max kinyomták magukat de a kisasszony hát néha megijeszt hogy a számon akar kijönni:))annyira fent van ,és csak nyomja még jobban fel magát,mintha a bordáim útban lennének neki:))amúgy semmi extra,minden oké,lassan majd kezdem beszerezni a kórházi és hazahozós cuccokat,hogy időben meglegyenek,mert per pillanat még semmi sincs....valahogy úgy rohan az idő és a két tökim mellett semmire nem marad de valahogy pedig szánni kell rá:)a végétől azért félek mert a srácaimat itthon kell hagynom és az nagyon nehéz lesz ,de remélem gyorsan jöhetünk majd haza,elvileg amúgy császárom lesz mert a fiúk azzal lettek,mondjuk nem is bánnám;)te hogy érzed magad??első baba??neme?
2013. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ezek szerint a csajok mocorgósak mostanság,nekem is kislányom lesz és olyanokat rugdos és fészkelődik,hogy néha úgy érzem kinyomja a pocakom!:)De persze örülök,hogy aktív és biztos jól érzi magát odabenn!Alvással hogy álltok?Mennyire nehézkes már?Ki mikorra van kiírva pontosan?

Viygázzatok magatokra és a pocaklakóra!

2013. jan. 30. 21:39
 4/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok,sz alvás???nos a lakóm az hagyna is de a bratyók habár 2 évesek még kelnek éjjel,báááár mostanra kezd javulni látszani mert egyszer ha keltek a múlt éjjel is,szóval a lényeg a pici még hagy hát remélem ha kibújik akkor is hagyni fog:))ápr.21-re vagyok kiírva,apa ápr 22.-én lesz 37,szép kis ajándékot hoztunk neki össze:)))
2013. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia!1es válaszoló vagyok!Én nagyon jókat alszok.Néha ki kell mennem pisilni,meg a kisfiam is kel még éjjel,van, hogy többször,de van,hogy egyáltalán nem.De és még nagyon jól elvagyok a pocakommal,bár nagyon nagy.Arra kell figyelnem,hogy 3 órával lefekvés előtt ne egyek,mert akkor nyomja a gyomromat!Április 20. körül vagyok kiírva,de hamarabb meglesz,mert császároznak és azt általában 38-39. héten végzik!Uh április 2 hete körül meglesz!Már nagyon várom!
2013. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De jó akkor mi majdnem egyszerre fogunk szülni!

Én is Április 20.ra vagyok kiírva :)

Nálunk elsö baba és nem kelteket senki,engem meg ő nem hagy aludni,nagy játékos!Biztos szoktat ahhoz,hogy mi lenne ha már lenne egy tesó.Vigyázzatok magatokra és minden jót kívánok nektek! :))

2013. febr. 1. 07:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt a neten ha beírtam az utolsó menszi idejét,mindehol ápr.20-kát adta ki csak ugye a dokik úgy számolnak hogy az utolsó menszi hónapja -4,és a napja +7 így lett 07.14->04.21 szóval valahol egy a napunk;)és hogy fogják a kicsikéteket hívni???engem is császározni fognak ,hisz 2,5 éve lesz áprilisban hogy szültem és habár azt mondja a doki ha hamar tágulok akkor sima is lehet de ugye itt nem csak a táguláson múlik hanem a hegen is ami nem olyan régen keletkezett:)))szóval én is hamarabbi szülésre számítok,ami fura csajok hogy 04.15.-én lesz 20 éve hogy az én drága mamikám aki az életem volt elhagyott minket és ,mikor megtudtam hogy terhes vagyok ,mert védekezés mellett lett meg,és azt hogy áprilisi lesz és azt hogy kislány na tudtam hogy egy angyalt küld nekem a mamikám kárpótlásul mert el kellett mennie,és csak 11 évet tudott velem tölteni:((fura de az élet mindig ad ha elvesz csak nem akkor mikor gondolnánk:)
2013. febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja 2. válaszoló voltam a csajszim neve:Szonja lesz,a második néven még gondolkodunk de szeretnénk egy BIbliai nevet is így igencsak Sára lesz ;)
2013. febr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy álltok a vásárlással,kocsi,rucik??én még sehol nem vagyok....
2013. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!1es vagyok!A mi kislányunkat Lizának fogják hívni!Mivel második baba,ezért már minden ruha megvan,szerencsére a fiamnak már anno úgy vásároltam,hogy ha lesz lányunk majd jó legyen és tessék,milyen jól tettem.Persze vettem hozzá néhány igazán csajszisat is.Kell még egy pelenkázó betét,egy jó mellszívó,meg egy csomag pelenka,törlőkendő.Már a kórházi cuccot is elkezdtem összekészíteni egy szekrénybe és kb a 33-34. héten be is csomagolok,már csak azért is,mert a kisfiamat a 36. héten szültem meg és még nem volt minden becsomagolva,uh még egyszer ebbe a hibába nem esek bele!
2013. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!