Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szóltok ehhez a babakocsih...

Mit szóltok ehhez a babakocsihoz? Tapasztalatok? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

Grandon hirdetett babakocsik megtetszettek ,de mivel első baba fogalmam sincs mit is vegyünk figyelembe,színt ne nézzétek más színekbe is van,magára a babakocsira kérnék véleményeket,valaki rendelt e már innen esetleg és megvan e vele elégedve?


2013. jan. 28. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Annyira jónak tűnik,hogy azon gondolkodom,hogyha 5 hónapja látom ezt,akkor tuti nem azt a babakocsit veszem,amit. Nagyon megéri és a leírás alapján pöpec kis kocsi,könnyű és rengeteg tartozék van hozzá! Szerintem vedd meg! :)) és boldog babavárást! :P
2013. jan. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A Kunertek borzalmasak.
2013. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Neeee, borzalmas! Nehéz, irányíthatatlan batár, silány minőségben.


Kedves Első! Meg ne bánd, hogy nem ilyet vettél!:)

2013. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
:) a leírás alapján nagyon jónak tűnt. Persze látatlanban nem vennék kocsit. érdemes lenne kipróbálni. Olvastam véleményeket és dicsérték.. Bár ki tudja kik voltak azok.
2013. jan. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 2. és 3. válaszoló maga a márka miatt tartjátok borzalmasnak? Mert itt van pl ez a babakocsi [link]

Hasonló mint a Kunert de más néven fut vagy attól még azonos lehet a gyártó?Ez is ugyanolyan silány minőségű lehet?

2013. jan. 28. 21:18
 6/10 anonim ***** válasza:

A Kunert, a Raf-Pol és az összes ilyen kinézető babakocsi lengyel. Tök egyformák.

Nagyon nagyok, nagyon nehezek. És: strapabíró, el lehet tolni 20 cm-es hóban is, nagyon kényelmesen elfér benne a baba még téli cuccban is.

Nekem mindkét gyereknél lengyel kocsi volt/van (most egy Raf-pol) és egyikkel sem volt semmi gond, mindkettő szuper.

Egyébként az "ultrakönnyű vázszerkezet" ne tévesszen meg! A rávalóval már marhára nem ultrakönnyű!!!

Hacsak nem egy olyan helyen laksz, ahol hibátlanok a járdák, akkor inkább olyat vegyél, ami nem bolygókerekű.

Még vmi: biztos, hogy ki akarsz adni érte ennyi pénzt? Ezt a kocsit nagy valószínűséggel el fogod adni viszonylag hamar (max. 1 év), mert a már járó babádhoz felesleges lesz egy ekkora kombájn, egy kis sportkocsi jobb lesz.

Gyönyörű és elhiszem, hogy csábító, de nézz utána, hogy ha külön veszel kocsit és hordozót, sokkal jobban jössz ki! (ha számít a pénz)

Nekünk ez van: [link]

2013. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Nekünk ilyen van,nagyon rosszak az utak errefelé,de imádom ezt a kocsit,mindenével együtt!

Jól megállja a helyét,de nekünk a kombi autónkban elfoglalja a csomagtartót,szóval elég nagy. Cipelnem sem kell,így megfelel.

2013. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ezek mind ugyan azok és ugyan olyan vacakok. A csicsás külsőre mennek, meg olcsó adják így megveszik aztán a legtöbben vehetnek egy rendes kocsit.
2013. jan. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elsőnek én is egy nagy batárt vettem, lapra csukhatót. Utáltam minden percét. Nehéz volt vele közlekedni, a kocsiba alig fért be (pontosabban már más nem fért be mellé)... aztán vettünk egy ilyet: [link]


(de ez is nagyon jó: [link] )


Imádom! Tényleg könnyű, könnyen mozog, és a csomagtartóba is befér bőven, mivel esernyőre csukható.

De azt kell átgondolni, hogy mihez akarod használni. ha csak a kertek alatt akarsz sétálni vele, akkor mindegy hogy hogy lehet összecsukni. De ha buszozni akarsz, akkor számít a súlya, mérete. Ha kocsival akarod vinni valahova, akkor meg az hogy hogy fér el.

2013. jan. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm véleményeket ! Hát elgondolkodtató ...
2013. jan. 29. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!