Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok megbízható,...

Ajánlanátok megbízható, normális árban dolgozó kismama masszőrt Budapesten?

Figyelt kérdés

Persze van egy csomó a neten, de nagyon soknál nincs ott, hogy mennyiért vállalna, esetleg tapasztalat alapján tudna valaki segíteni?

23 hetes vagyok, utánanéztem, ilyenkor lehet még/már.

köszi!


2009. szept. 2. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szász Zoltán 06/20-393-59-16

Nem kifejezetten kismamamasszőr, de azt is csinálja. A II. kerületben van, de azt hiszem házhoz is megy. Beszélj vele.

2009. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2009. szept. 2. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak olyanhoz menj aki kifejezetten ezzel foglalkozik mert nagyon sok olyan pont van amit kismamáknak nem lehet meg masszírozni. Tehát csak szakértőhöz.
2009. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Őt nyugodt szivvel merem ajánlani, majd én is megyek hozzá, még csak 13. hetes vagyok. Terhességem előtt is jártam, és láttam többször hogy igen nagy hasú kismamák jöttek ki tőle. Ekkor kérdeztem, és mondta hogy ezt is tanulta. Ő műtét utáni komoly betegeket is massziroz, tehát ért hozzá, hogy mit lehet és mit nem... nem egy ilyen gyorstalpaló tanfolyamon tanulta. Szerintem kipróbálhatod nyugodtan.
2009. szept. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi nektek!

Mindenképpen csak szakértőhöz mennék, valamint, akinek van ebből tapasztalata és rutinos, és nem én vagyok az első, akin kipróbálja. :))

2009. szept. 3. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!