Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, kell egyáltalán a...

Gabriel99 kérdése:

Lányok, kell egyáltalán a szerelem? Miért? Miért nem elég 1 "megfelelő" rendes-normális-megbízható nem bűnronda srác?

Figyelt kérdés
2011. szept. 3. 17:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy Quasimodo is jó, ha szerelmes vagyok belé. De egy Brad Pitt is kevés, ha nincs meg a szikra, az a bizonyos valami, ami ahhoz kell, hogy egy kapcsolat ne barátság legyen, hanem szerelem.
2011. szept. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha nincs "kémia", azaz nem vonzódunk egymáshoz testileg, akkor tőlem aztán lehet a világ legtökéletesebb pasija, akkor se leszek mellette boldog. Biztos nem mindenki gondolja így, nekem ez is fontos, nem csak az, hogy "rendes-normális-megbízható nem bűnronda" legyen.
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
85%
Mégis szerelem nélkül mi értelme lenne az egész életnek? Az segít át a gondokon, az aranyozza be a napom. Ha nem lenne szerelem, akkor egyébként semmilyen srác nem kéne. Minek viseljem el egy olyannak a lábszagát, mossam a koszos gatyáit, akit nem szeretek?
2011. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, kell-e szerelem, csak azt, hogy a számomra nem "rendes-normális-megbízható" srácok is általában azt vallják magukról, hogy azok. :)
2011. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

milyen ember az, aki nem vágyik szerelemre?

mindenki lesz szerelmes az élete során, ha EMBER

nem biztos, hogy kedves, meg rendes ember lesz, mert az ilyesmi magától jön és olyankor a másik hibái eltörpülnek (rózsaszín köd effekt)


kedves, rendes, megbízható...ezek olyan általános és tág fogalmak, amelyek, nem elegek egy kapcsolathoz...

2011. szept. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%

totálisan elég, ha már teljesen depressziós vagy, és 10-100-1000 próbálkozás után feladod, h viszonozzák a szerelmedet.

ha totál ki vagy égve, már mindegy, kinek a gatyáját mosod, csak egy a kikötés: el tudd viselni.

én ezt fogom tenni. összejövök egy olyannal, akit elviselek, és tső.

a szerelem csak a naiv/szerencsés lányok álma.

2011. szept. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
kiegészítve: a szerelem csak a bomba nők, és a jóképű srácok kiváltsága
2011. szept. 3. 18:07
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert nekem nem elég a szimpátia egy kapcsolathoz, és főleg mert nem tudnék csak azért lefeküdni valakivel mert jófej és nem bűnronda. Mellesleg egy stabil kapcsolat alapja a szerelem. Az egy dolog, hogy később alábbhagy, de ha egy kapcsolat nem szerelemmel indul eleve, sose lesz olyan erős az érzelmi kötődés a jövőben.
2011. szept. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok különösen szép, mondjuk átlagos, ilyen az alakom is. Sohasem kezdeményeztem egy pasinál se és mégis nagyon sokan próbálkoztak nálam. Az ok egyszerű: beszélgettem velük, mindketten kapcsolatot akartunk, és csak egyszerűen nem kerültem el az embereket. És nem sütött belőlem a depresszió, meg az alacsony önértékelés...
2011. szept. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

totálisan elég, ha már teljesen depressziós vagy, és 10-100-1000 próbálkozás után feladod, h viszonozzák a szerelmedet.

ha totál ki vagy égve, már mindegy, kinek a gatyáját mosod, csak egy a kikötés: el tudd viselni.

én ezt fogom tenni. összejövök egy olyannal, akit elviselek, és tső.

a szerelem csak a naiv/szerencsés lányok álma.



Remélem veled sem hoz össze a balsors:SSS


A szerelem pedig minden ember alapvető joga, nem ismer se bőrszínt, se kinézetet, se anyagi körülményt és ez nem pöttyös lányregény, hanem tudományos tény. Elég sivárak lehettek érzelmileg, ha képesek lennétek elvisel-elviselem alapon összejönni valakivel. Akkor keressetek magatoknak lakótársat, akitől szeretetet kaptok és egy prostit, akihez üríteni jártok.

2011. szept. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!