Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért hivnak vissza kontroll...

Miért hivnak vissza kontroll UH-ra?

Figyelt kérdés
Lassan 6 hetes kismama vagyok és az első ultrahang vizsgálat normálisan lement, de nem tudom miért kell vissza mennem 10 nap mulva kontroll Uh-ra. Lehet buta kérdés, de első gyermekemet várom és nagyon aggódom, hogy esetleg valami gond lehet vele.

2013. jan. 29. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom... Esetleg ott megkérdezhetted volna, hogy miért volt erre szükség? Szívhangot hallottak? Esetleg az lehet az oka, hogy nem volt még szívhang és alapos akar lenni az orvos, ezért hívott vissza. Sok boldogságot!
2013. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pont azért, hogy nehogy valami gond legyen. 5-6 hetesen ez a szokás. Volt már szívhang? Ha nem, akkor azért kell menni, hogy van-e már. Ha volt, akkor meg azért, hogy fejlődik-e rendesen, mert ilyenkor még bármikor megállhat a növekedése.
2013. jan. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem is a szívhang miatt, engem is visszahívtak anno, és 6+4 hetesen már volt szívhang:)
2013. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szívhang miatt!!!
2013. jan. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert MÉG nem volt szívhang! Ne aggódj emiatt!
2013. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!