Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 tesztem pozitív lett nov.29....

2 tesztem pozitív lett nov.29. én jött meg utoljára! Voltam orvosnál és elvileg babám lessz! De semmi konkrétumot nem mondott csak h.2hét mulva kontroll! Aggodom mert nem érzek semmit ez normális?

Figyelt kérdés
A leletemen ez áll:5mm átmérölyü petezsákszerü képlet!!Kora grav.valószínü!!!
2013. jan. 12. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit nem értesz? Nagyon korai a terhességed még nem lehet látni semmit csak a petezsákot, de két hét múlva nyilván több fog látszani. Még nem kell érezned semmit.
2013. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, kb betöltött 6 hetes kismama vagy, nekem is ilyenkor csak petezsákom volt. másnak meg szívverés is. lehet később volt ovud, nyugi, minden rendben lesz
2013. jan. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ma töltöttem a 12. hete és szerencsésnek mondhatom magam mert semmi kellemetlen tünetem nem volt ezidáig. A tudat hogy ott van és hogy látom az uh vizsgálatok alatt hogyan nővekszik ez nekem éppen elég. Szerintem így sokkal könnyebb mint végig okádni a terhesség elejét... Az első uh-m a 7. betöltött hét után készült akkor 12,3 mm nagyságú volt de szívhangot még nem hallgatott akkor a doki, azóta már azt is meghallhattam majdnem elsírta magam mikor bekapcsolta a doki
2013. jan. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek!!! Picit nyugodtabb vagyok!!!
2013. jan. 12. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!