Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valakinek ilyen fokú...

Volt már valakinek ilyen fokú félelme?

Figyelt kérdés
25 hetes terhes vagyok, volt már egy vetélésem, sajnos sokat keményedek, a méhszájam zárt, viszont olyan szinten rettegésben telnek a napjaim, hogy az nem igaz, legnagyobb félelmem, hogy elfolyik a magzatvíz, sokszor be is képzelem magamnak és olyankor jön a gyomorgörcs, teljesen ki vagyok :(

2013. jan. 29. 17:55
 1/8 anonim ***** válasza:

tudom, hogy nehéz, de próbálj ne az előző terhességre gondolni, és nem festeni az ördögöt a falra. próbáld meg lefoglalni magad, hogy minél kevesebb időd legyen ilyeneken gondolkozni. biztos minden rendben lesz veletek!

csak pozitívan!! :)

2013. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Foglald le magad, nagyon unatkozol!!!!

Olvass egy jó könyvet, nézz filmeket!

Ajánlom az Alkonyat sorozatot könyvben vagy filmen!

Menj barátnőkkel kávézni, próbálj ki új recepteket...

Foglald le magad!

Na meg gondolj arra , már ha most megszületne életben maradna!!!

2013. jan. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is többszörösen veszélyeztetett terhes voltam, és Gombos Melinda terhes jógáját csináltam, nagyon megnyugtatott, segített kiszakadni minden gondomból.

Neked is azt javasolnám, hogy minél előbb megnyugodjál, valamivel kapcsolj ki, mert nem tesz jót a stressz!

2013. jan. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gondolj arra,hogy ez már de jó a 25. hét.Innentől kezdve mindennap ajándék a babának a pocakodban és ne a 40. hetet várd,hanem minden nap végét és ha az eljön örülj neki és adj hálát,hogy még bent van.Ha már betöltöd a 28-29. hetet akkor szinte teljesen megnyugodhatsz,mert az nagy mérföldkő.Ha akkor születne,már nagyon nagy esélye van,hogy minden rendben lesz és az már csak 21nap!!!!Jó egészséget!
2013. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok :)

Most azon agyalok mivel foglaljam le magam :)

2013. jan. 29. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:
olvass, filmezz :) holnap egy jó nagy séta :) esetleg bababoltok látogatása, nem csak vásárlási céllal :) esetleg tanulj meg kötni, horgolni. próbálj ki új recepteket. ezek jutottak hirtelen eszembe :)
2013. jan. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket, nagyon aranyosak vagytok tényleg :)
2013. jan. 29. 19:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy a 25. héten 70%-a az esélye a túlélésre, a 26. héten 80%. De volt már 22-23 hetesen született makk egészséges baba is. Tehát az esélyei innentől már nagyon jók!

Illetve a stresszeléssel, idegeskedéssel csak és kizárólag ártani tudsz a babának, úgyhogy dönts el, hogy nem agyalsz ezen állandóan.

Nekem is volt egy vetélésem, akkoriban sokat idegeskedtem és mindenen paráztam, el is vetéltem. Úgyhogy most eldöntöttem, hogy minden rendben lesz. Ezt tanácsolom Neked is.

2013. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!