Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen fejfájás csillapítót...

Milyen fejfájás csillapítót szabad?

Figyelt kérdés
ma végignéztem a herbáriát, de semmit nemtudott ajánlani, sem a gyógyszertár. már három napja előjött a migrénem és nem múlik, egy hete meg 5napig tertott. Már nem bírom. Találtam ilyet, hogy belladonna-herbáriás készítmény, de persze itt pécsett nem lehet kapni. Akkor ki mit szedhetett? Segítség!!! Köszi.
2008. jún. 3. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűnek tartom,hogy babát vársz és ezért kérdezed.

Ez esetben az algophyrint és a rubophent szokták javasolni,de 6 óra alatt egyet szabad bevenni. Nekem ezt mondta a dokim.

Próbáld ki a mentolos krémet. Nekem segített.

2008. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. igen nem írtam 12 hetes múltam.
2008. jún. 3. 16:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha migréned van, mindenképp konzultálj szakorvossal, ő fogja tudni, hogy mit vehetsz be terhesen és mit nem.

A dokik max algopyrint javasolnak, de migrénnre az annyi lenne, mint halottnak a csók...

A fejfájás bizonyos szintig normális terhesség alatt, persze te tudod, mi a tűréshatárod.

Prbóálj meg homeopátiás szerek után érdeklődni, és ha találsz valamit, a gyógyszertár meg kell rendelje, vagy neten keress rá, és rendeld meg.

(Pécsen két naturboltot tudok, egyik a Citrom utca Posta felöli oldalán , a másik a Alsómalom és Rákóczi és 6-os sarkán egy biobolt. javaslom próbáld meg ott is megnézni. )

De dokival mindenképp konzuljtálj!!

2008. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hú de jó hogy pécsi vagy és írtál , köszönöm és köszönöm mégegyszer... akkor még megnézem azokat a herbákat is, meg dokizok, mert ez durva migrén sajnos és az algopyrin előtte sem vol olyan hasznos..köszönöm mégegyszer. Persze a másik válaszolónak is köszi.
2008. jún. 3. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Én migrénes vagyok és nekem az algopirint engedte a dokim. Nekem a herbáriás kegyszerek nem segítettek sajnos, csak a gyógyszer.
2008. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom egyiket sem jó bevenni.Tudom nehéz ilyet mondani,de nekem is szinte minden nap fájt az elején a fejem.volt olyan,hogy már sírtam miatta,de nem mertem bevenni az algopirynt sem.Mondta a doki lehet,de mondta ha csak nem muszály ne vegyem be.és mindenki ezt mondta.Nem tudom van e erre homeos szer,de én inkább azzal próbálkoznék.amúgy a gyógynövényteák stb sem a legjobb,mert a terhesség alatt máshogy reagálhat a szervezeted rá.Igyál sok vizet ,lehet azér is erősödhet meg a fejfájásod.34hetes kismama
2008. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan már! Egy kínzó fejfájás sokkal többet árt, mint egy szem gyógyszer! Olvasd el ezt: [link]
2008. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia! A kínzó fejfájás szerintem is sokkal többet árt, mint a gyógyszer. Én évekig szenvedtem a migréntől. Nagyon sokat tudnék erről írni, meg arról is, hogyan múlt el. A legfontosabb, hogy igyál sok vizet! Lehet, hogy dehidratált a szervezeted. Jó hatással lehet a 100%-os paradicsomlé. (persze ha szereted)

Azonkívűl, kérd meg a párodat egy jó alapos masszázsra! Az máskor is jót tehet! ...és a relakszálást is tudom ajánlani! Próbálkozz! Valami csak beválik! Minden szervezet más és más!

Jobbulást Neked!

2008. jún. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem is olyan migrénjeim szoktak lenni, hogy az eget tudnám kapargatni. 1 algopirin+2 nospa, alvással két három napra rendbe tesz. És ez tuti. Nekem még terhesség előtt jóval morfiumos gyógyszert adtak, és nem jött be, de ez igen. És ezt minimálisan lehet szedni terhesség alatt is! Jobbulást, és boldog babavárást!
2008. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A második trimesztertől szedhető a Béres trinell pro nevezetű, vény nélkül kapható szer.
2008. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!