Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljesen zárt méhszájjal is...

Teljesen zárt méhszájjal is szivároghat a magzatvíz? Hogyan veszem észre ha esetleg szivárogna?

Figyelt kérdés
2013. jan. 29. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ma 2 hete csaszaroztak, es ment el vizem, nem olyan sok de ment el, ahogyan pisiltem lattam, hogy van pici feher darabka benne, az volt az es nm tudtam.... azert csaszaroztak mert zart volt a a mehszajam.
2013. jan. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi h írtál! és akkor hány hetes voltál?

én most vagyok 33 hetes.

2013. jan. 29. 20:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Hogyha a magzatvíz az, akkor folyamatosan szivárog. Tegyél be tiszta száraz papírzsepit és figyeld. Ha átázik, akkor magzatvíz. Tiszta, színtelen, szagtalan.
2013. jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

okés kipróbálom!

egyébként ma voltam dokinál és ő mondta h picivel kevesebb a magzatvizem..de észrevette vna ha szivárog,nem?

2013. jan. 29. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Van felső burokrepedés, a barátőmnek kb fél liter folyt el 34 hetesen, aztán kórházba került, és megállt a folyás. Visszatapadt a burok szerencsére. De azért te figyeld nem e szivárog, ha igen irány a kórház!
2013. jan. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az orvos egy sima vizsgálatnál, nem látja, hogy szivárog a víz vagy sem. A gyanúdat neked kell jelezned.
2013. jan. 30. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nem folyt egész éjjel semmi..de azért ma is figyelem!

köszi h írtatok!

2013. jan. 30. 09:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen szivároghat zárt méhszájjal is.Bár engem nem császároztak.Délután fél 4-kor elkezdett szivárogni a magzatvízem és másnap reggel fél 8-kor született meg a fiam.Teljesen zárt méhszájjal indultam.
2013. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!