Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek szedjem? Valakinek...

Szerintetek szedjem? Valakinek írtak már fel seduxent?

Figyelt kérdés
26hetes vagyok és tegnap begörcsölt a hasam. ma voltam dokinál. CG:3000 uh-on megnézte a babát minden okés vele:)

2013. jan. 31. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is felírták mert 16 hetes terhes koromtól eléggé keményedtem.( 3x2 mg-t már szedtem) Mivel volt egy másfél éves örökmozgóm is így eszem ágában nem volt leszedálni magam nappalra (sem). Nem szedtem, nem lett semmi.

Nem azt mondom hogy követni kell ezt de én nem szednék nyugtatót.

2013. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3x2 MAGNÉZIUMOT úgy értem...1 voltam
2013. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt én is szedem.csak nem merem szedni a nyugtatót:/
2013. jan. 31. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem szedném. Először is magnéziumot szednék, az biztos. Ha te már szedsz, akkor inkább menj el a háziorvosodhoz és kérdezd meg, hogy a seduxen helyett nem lehetne-e valami mást. Én félteném a babát.
2013. jan. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem kellett szednem. Vagyis kiírta a doki, nem szedtem, esetleg néha.

33 hetesen beindult a szülés. Onnantól kezdve napi 4et kellett szednem, még éjjelre is. Mindig aludtam, de nem bánom, mert így még 3 hetet bent maradt. Igaz, 36 hétre született, besárgult, de nem lett más baj.

2013. jan. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is féltem.azt mondta a doki h ha még 1x begörcsölök kórház.
2013. jan. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!