Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes terhes vagyok! Ma...

10 hetes terhes vagyok! Ma megpróbáltam az Angel Care szívhangfigyelőt és hallottam a pulzálást! Ez létezik? 2. -ik baba és az elsőnél is mint ha ezt a hangot hallottam volna!

Figyelt kérdés
Ha ez így van akkor most megnyugodtam egy kicsit,mert eltűntek a tüneteim és és egy kicsit beparáztam!Viszont így minden nap vagy kétnaponta rá tudok hallgatni egy kicsit hogy minden rendben van e!Mert még 2 hét mire megyek UH-ra!Viszont arra is gondoltam hogy lehet hogy csak a köldökzsinór áramlást hallottam,de ha már azt hallom akkor az is jó nem?
2013. jan. 31. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető de nem biztos z is lehet hogy a ködök zsinórt kaptad el nekem is ilyen szivhang figyelőm van és volt hogy össze tévesztettem a 2-őt :-) de az is jó ha azt hallod bár a baba szíve kicsit gyorsabb esetleg számoljad olyan 160 körül kell legyen /perc .
2013. jan. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

10 het korul ezekkel meg nem igazan hallhatod, mert a meh akkor meg a szemeremcsont mogott helyeskedik el es ezek a keszulekek oda meg nem "latnak" be.

Nekem is volt, tok jo, meg minden, de kb 12-13 het utan hallottam mindket babat.

Nagy esellyel a sajat hasi aortadat hallod.

Onnan tudod megkulonboztetni a babat, hogy az o szivverese kb ketszerese a tiednek, vagyis 120-140 korul percenkent, ha a tiedet hallod az kb 70-80 kozotti.

szamold kb 10 mp-ig.

2013. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tuti nem az enyémet hallottam!!!!
2013. jan. 31. 17:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor már inkább a köldökzsinór szerintem!!!
2013. jan. 31. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég furcsa, én nagyon sokat szenvedtem a szívhanghallgatóval, tényleg naponta órákig keresgéltem (jó helyen), de csak a 14 héten hallottam először.

De ha biztos vagy benne, hogy őt hallottad, és nem a tiedet (tehát kb kétszer olyan gyors volt, mint a te szívverésed), akkor biztos az volt :)

Az is jó, ha a köldökzsinór pulzálást hallod, az is csak akkor pulzál, ha ver a baba szíve :)

2013. febr. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azóta hallottam már többször,de most már tuti hogy a köldökzsinór pulzálását hallom!!!!
2013. febr. 2. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!