Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Letezik olyan terhes no aki...

Letezik olyan terhes no aki soha nem jar orvosi ellenorzesre?

Figyelt kérdés
azt mondja egy ismerosom aki allitolag terhes hogy majd csak akkor megy orvoshoz ha szulni kell.normalis ez hiszen 40 eves.dohanyzik es alkoholt fogyaszt.mar 1 hanpja meg kelett volna szulnie de semmi.lehet nem is terhes?most azt mondja hogy kozbe elvetelt es megint terhes lett ezert majd csak 1 honap mulva fog szulni.van hasa de nem akkora mint aki szulni fog.hihetunk neki?
2012. szept. 5. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Itt valami egészen biztosan nem kerek. Eleve aki nem jár orvoshoz,az kihagy egy csomó fontos orvosi vizsgálatot,amiből szűrik a baba betegségeit,illetve az anya betegségeit,valamint akkor nem jogosult a juttatásokra sem. Ha meg elvetélt,akkor végképp látnia kellett volna orvosnak. Kicsit mondjuk zavaros,amit írtál,így nem tudom nagyon kikövetkeztetni,hogy pl. mennyi idő telt el,míg állítólag elvetélt,majd teherbe esett,de szerintem kizárt,hogy ezt orvos nélkül végigcsinálja. Ha meg igen,akkor nem találok szavakat az illető felelőtlenségére.

2012. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem tudom, hogy hihetsz-e neki, de hogy a kérdésedre válaszoljak, igen, létezik olyan nő, aki sosem volt orvosnál, csak amikor szült. Például a férjemmel sem volt anyósom, sem a testvérével!! Makk egészségesek. Hozzáteszem, 20 éves volt akkor anyósom, nem dohányzott, nem ivott.
2012. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
igen ez egy zavaros tortenet,ugyanis juniusra vartuk a babat ,o azt mondta akkor fog szulni.de nem szult meg azota azt mondja hogy decemberben elvetelt es ujra terhes lett nem tudom mikor.azota azt mondja hogy szeptemberben fog szulni.de miert nem megy orvoshos?
2012. szept. 5. 17:09
 4/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem tehetek mast ,mint remenykedem benne hogy egezseges gyermeke lessz.mit tehetnek ha tudom hogy dohanyzik iszik es drogot fogyaszt terhessen?
2012. szept. 5. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok. Nem tudom érdekes,szerintem ha decemberben elvetélt,és rögtön,a következő peteérésnél teherbe is esett(aminek kicsi esélyét látom,de hát bármi megtörténhet) akkor is októberben kéne szülnie. De ha igaz is az egész,nagyon nagy felelőtlenség,hogy nem jár orvoshoz,gondolom akkor védőnőhöz sem,meg sehová. Ettől függetlenül lehet egészséges gyermeke,de hát alkohol,cigi,drog? Nagyon durva,nem tudom mit tehetnél =( Beszélni nem tudsz vele,hogy legalább drogozni ne drogozzon,meg az alkoholt sem kéne. Persze a cigit sem,de a három közül még a cigi a legenyhébb..drogozni várandósan,atya isten :( meg ha ő iszik,a baba is részeg lesz bent a pocakjában :(
2012. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Hogyne létezne ilyen "nő".

Ez csupán annyit jelent, hogy felelőtlen és veszélyeztet egy ember életet.

Van, akit nem motivál az, hogy:

orvos, egészséges gyermek, vizsgálat, vérvétel, ultrahang, juttatás, stb..

2012. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet vele beszelni errol,mert csak veszekedes lessz a vege.sokszor gondoltam ra hogy lehet nem is terhes azert nem megy orvoshoz.en eletemben nem lattam ekkora felelotlenseget.
2012. szept. 5. 17:25
 8/10 anonim ***** válasza:

és látszik is hogy terhes?

ez iszonyú felelőtlenség. főleg a drog, cigi, pia. nagyon gáz.. és ilyenkor meg tudom érteni azokat az emberek akik azt mondják az ilyen minek akar gyereket, vagy minek tartja meg...

2012. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak hazudik... Legalább egyszer el kellett volna mennie... Meg ha akarja a babát, akkor nem csinálna ilyen dolgokat... Az egész leírásból nekem az jön le, hogy hazudik, és így akar valamit elérni (megfogni a párját, középpontba kerülni, pénzt v bármit).
2012. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen van.Mind a mi intézményünkben végezte csecsemőként farkas torok nyúl száj stb és szegénykék mind meghaltak
2012. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!