Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés altatásba....

Császármetszés altatásba. Akiinek volt ilyen, írna róla? Mi a menete?

Figyelt kérdés
Mi volt a jó és a rossz oldala?

2013. jan. 31. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nem sok mindent tudok írni mert mivel aludtam nem emlékszem semmire :-),nálam azért így volt mert szülés közbe kiderült hogy nem fér ki a baba így vészhelyzetbe átvittek a műtőbe olyan gyorsan történt hogy nincs is mit irni róla hipp hopp elaludtam ami nagyon rossz volt ,hogy nagyon szomjas voltam de a nővér aranyos volt mert míg magamnál voltam addig vizes szivaccsal törölgette a számat de amikor felébredtem nagyon jó volt mert hozták a kis babámat ott volt a férjem és anyukám ,gondolom normális esetben nincs különbség az altatós és az érzéstelenítős császár között csak annyi hogy altatásba gázt kapsz érzéstelenítésnél pedig a gerincbe szúrit de a doki ugyanúgy csinál mindent.
2013. jan. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
sürgősségi altatásos császárom volt. Gyorsan ment minden, gondolkozni sem volt időm. Kicsit túlaltattak, nehezebben ébredeztem,kicsit nehezebben nyeltem a csőtől, amit ugye lenyomtak a torkomon. első császárom volt, kicsit nehézkes volt a felépülés, de amint a babát a kezembe adták, jobb lett minden:-) altatni fognak? Nem csak sürgősségileg altatnak? Amúgy nem volt "rossz" altatással, ""csak"" az,ami a lényeg: nem hallhattam felsírni a kislányomat :-( másodjára már ébren voltam, fantasztikus volt:-) ez az én tapasztalatom, mindenkinek más. Boldog babavárást:-)
2013. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi lányok h írtatok!


igazából én szeretném az altatást,mert az előző császárom alatt bepánikoltam h nem éreztem a lábaimat..

még nem beszéltem meg a dokival..de elmondom neki h rettegek az érzéstelenítéstől. egyszerűen nem tehetek róla,bárki rosszat mond most rólam.

2013. jan. 31. 20:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a tűktől pánikolok be...
2013. jan. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy a kérdésedbe bele kérdezek de milyen érzés volt amikor az érzéstelenítőt kaptad? Elérzéstelenítik helyileg az a területet ahová szúrják?
2013. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia!


semmi gond!:) nem érzéstelenítik,csak lekenik fertőtlenítővel..és olyan recsegést hallottam amikor szúrtak..és jó nagy tűvel..nem meg sem nyikkantam..mellettem volt egy másik kismama és szegény körbe futkározott úgy félt a tűtől:)

de maga a szúrás sztem nem fájdalmas annyira..csak nekem rossz ami utána jön.

2013. jan. 31. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!