Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csaszar utan 17 honappal...

Csaszar utan 17 honappal kesobb mernetek kockaztatni termeszetes szulest?

Figyelt kérdés
Angliaban elek es itt nagyon lazan veszik az egeszet. Az elso babamat el sem tudtam kepzelni,hogy csaszarral szulessen,de most inkabb arra huz az eszem,ha a szivem nem is... Vannak tapasztalatok?? Az a baj,hogy van egy par rossz pelda es nem szeretnem megadni az eselyet,hogy barmi baja legyen a kisbabanak.

2013. jan. 5. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 20 hónap van a két gyermek között. Első császár lett, a második természetes. Semmi gond nem volt. Eszembe se jutott, hogy aggódnom kéne, sőt nagyon akartam, hogy természetesen szülessen a második legalább. Meg persze nagyon bíztam a dokimban.
2013. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom első császár, második mondjuk 24 hónap után fog születni, de nagyon félek, mert az első gyerek is elég nagy volt és a pocakom meg mintha ikreim lettek volna, félek a hegtől nagyon !
2013. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!