Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » CsodaBent 3D/4D ultrahangról...

CsodaBent 3D/4D ultrahangról van tapasztalatotok? Véleményetek? Az első babamozit 4500 Ft-ért hirdetik,16 hetes vagyok, nagyon kíváncsiak vagyunk a nemére. Érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 09:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Off: 4500 forintért hogyne érné meg? Én 12 ezret fizettem 22 hetesen.
2013. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 10ezer egy 4D. Még akkor is megérné kérni egy időpontot szerintem nektek, ha nem olyan nagyon jó a felvétel. Én mindenképp utánaérdeklődnék, ha csak egy telefont is, de annyit megér!
2013. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Telefonon megkérdeztem őket. A hölgy nagyon kedves volt. A 17. hétig kerül ennyibe, adnak egy ajándék képet is. Ilyenkor már látszódhat a neme is azt mondta.

A kérdést ide azért tettem fel, hátha van valakinek személyes tapasztalata velük.

2013. febr. 1. 10:11
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is gondolkodtunk rajta, mert jó árban van, de engem az zavar benne, hogy semmit nem mérnek a babán, leletet nem adnak. Az viszont mellette szól, hogy legalább látod 4D-ben, kapsz róla 1 képet, esetleg a nemét is megtudhatod.

Meg ugye nem utolsó sorban mégsem 10ezer Ft.

Egyébként nagyon gondolkodunk rajta még most is.

13 hkm

2013. febr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek, majd megírom, hogy milyen volt:)
2013. febr. 1. 12:37
 6/14 anonim ***** válasza:

De jó lenne, legalább tudnám mire számíthatunk :)

Egyébként mit mondtak telefonba?

2013. febr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta a hölgy, hogy nyugodtan menjek, ez babamozi. Elvileg megtudnánk már mondani a baba nemét, ha ő is úgy akarja. 1 képet adnak ajándékba. Én még annyit kérdeztem, hogy érdemes-e elmennem, mert van egy kis túlsúlyom (nem sok 8-10kg), annyit kérdezett, hogy hátul van-e a lepény. Mondtam, hogy igen, erre azt mondta, hogy látszódni fog, maximum annyi, hogy olyan mintha egy vékony függöny lenne előtte. Meglátjuk:) Megírom majd:)
2013. febr. 1. 13:21
 8/14 anonim ***** válasza:
Jól hangzik szerintem :) Várom majd a beszámolót akár privátban is :)
2013. febr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Néztem, néztük ezt mi is, de végül a 4D genesis mellett döntöttünk, kuponnal 7500ért. Ott mérnek, papírt adnak, dvdre videót és képeket is írnak.

De persze aki "csak" gyönyörködni szeretne annak simán megéri 4500ért.

2013. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És hol kaptatok kupont? Mert ha kuponnal 7500, akkor inkább én is úgy mennék :)
2013. febr. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!