Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az első 12. hétben nektek...

Az első 12. hétben nektek hüvelyi vagy hasi ultrahang volt? Melyikről mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 10:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem hasi ultrahang volt. Egyértelműen kényelmesebb, mint a hüvelyi.
2012. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi volt, csak a 12. héten volt hasi.
2012. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

12. hétig hüvelyi!

Nekem nem volt vele bajom. Jó, nem a legjobb dolog a világon, de ennyit szerintem el lehet viselni egy babáért.

2012. máj. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt mindkettő. A hasi sokkal kényelmesebb, ellenben a hüvelyivel az elején jobban látnak (nem a legjobb dolog a világon, de semmi rossz élményem nem fűződik hozzá) Viszont nem akartam, hogy Apa a hüvelyinél bent legyen, ezért az orvos minden esetben csinált hasit is, amikor már Apa is bent volt, így Ő is láthatta a Maneszt. :)
2012. máj. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem 7 és 12 hetesen is hüvelyi volt. Egyáltalán nem volt kellemetlen, sőt! :) A 18. heti hasi rosszabb volt, mert agyonnyomkodta a hasam és még így is alig lehetett látni valamit.
2012. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
18 hetesen alig látszódott valami??? Ez hogy lehet? Van, akinek a terhesség megállapításhoz is hasit használnak.
2012. máj. 2. 10:41
 7/14 anonim ***** válasza:
Biztos vastagabb a hasfala.
2012. máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem a férjem nem engedte a hüvelyit (ő az orvosom is), csak akkor csináltuk volna, ha nem látszik hasin, de az ő tapasztalatai szerint pl. szinte mindig látszik. Szóval nekem soha nem volt hüvelyi, és már mindjárt szülök... A pozitív teszt után is minden látszott, 5+5 hetesen meg szívhang, embrió, petezsák, szóval ami kell. Ő nem szereti a hüvelyit (mondjuk én sem :)), és ott, ahol dolgozik pl. nem is csinálják.


(A hasfala egyébként senkinek nem vastagszik meg hipphopp annyira, hogy ne legyen jól látható hasin, sőt, ahogy halad előre, sokkal jobban kell látszania. Lehet, hogy bénább volt a szonográfus vagy az orvos, aki csinálta.)

2012. máj. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8 hétben hüvelyi, azután 12.hétben már hasi. De mondta a doktornő ha esetleg nem jól látszódott volna akkor hüvelyi lett volna.
2012. máj. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

8. (akinek a férje az orvosa :))


Mennyi idő alatt találtátok meg először az 5. hétben az ultrahangon a babát?

2012. máj. 2. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!