Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti nem féltek a...

Kismamák ti nem féltek a fertőzésektől?

Figyelt kérdés
25 hetes kismama vagyok és pánikbeteg, most befészkelte magát egy mumus a fejembe, a félelem a baciktól :(

2013. febr. 1. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok pánikbeteg, de természetes voltak félelmeim.

Viszont leginkább csak akkor, ha megtörtént. Próbáltam előre nem hergelni magam tök feleslegesen.

Terhesen amúgy 2x voltam beteg, egyszer megfázás miatt, egyszer allergia miatt, ja és még valami: többször is visszatérő hüvelyfertőzésem volt.

Ilyenkor persze izgultam, de dokihoz mentem, kerestünk valamilyen kezelést és pont.

Lányom most már 2,5 éves és makk egészségesen született.

2013. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van, hogy előre felesleges parázni, csak ezt valahogy be kellene beszélnem a hülye agyamnak :(
2013. febr. 1. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:

En ugyanugy voltam mint te...

Ha mar valakit csak a tv-be lattam, hogy mandula gyulladasa van 3 percen belül produkaltam a tüneteket.

Egy baratnöm meselte, hogy petefeszek cisztaja van, masnap mar mentem a dokihoz, hogy nekem is az van, erzem, tudom :D

Minden heten bombaztam valami uj betegseggel a dokijaimat.

Persze semmi bajom nem volt a terhesseg alatt, meg csak meg sem voltam fazva, de nagyon feltem mindentöl, föleg mert nehezen is jött össze a baba.

Nekem nem sikerült akkor megoldast talalnom. Sokan ajanlottak pszichologust, de nem mentem soha, mert akkor valtik allitottam, hogy nem vagyok pszichesen beteg. A baba megszületesevel el is mult minden bajom. Igaz, hogy tul aggodos anyuka vagyok, de a sajat produkalt betegsegeimen ma mar jokat nevetek :)

2013. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Teljesen normális, hogy aggódsz, hiszen felelősséget érzel a kisbabádért. Mégis azt mondom, nyugi, csak tegyél meg mindent, hogy elkerüld a bacikat (pl. ne menj wellnessezni). Ennél több nem kell, ha mégis beteg leszel az orvosod tudni fogja, mit tegyen. Nekem pl. állandóan fájt a torkom.
2016. ápr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!