Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, beoltattátok magatok...

Kismamák, beoltattátok magatokat influenza ellen?

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én már nem.. talán ha korábban megtudom, de még akkor se biztos..
2013. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
nem
2013. jan. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sem az elso terhesseg alatt, sem most
2013. jan. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én beadadtam ég novemberben kb.24hetes voltam!Mikor nem voltam terhes, akkor is minden évben beadattuk magunknak, el is került bennünket komolyabban az influenza!Az orvosaim is javasolták, hogy adassam be, és lekopogom, jól is tettem idén...mivel ha elkapok vmit, nagyon gyógyítani sem tunám magam, kivel gyógyszereket, de még egy neocitránt, lázcsillapítót sem tudnék bevenni...

Minden évben beoltatom magam, és a család is!

Jó egészséget Mindenkinek!

36hkm

2013. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
én sem. nagyobb rizikónak éreztem az oltást, de azért félek attól, h influenzás leszek. itthonról dolgozom, tehát nem töltök 8-10 órát nap mint nap emberek között, de Pesten élek és sokat járkálok a városban, mindig tömegközlekedve. Most el kellene mennem a háziorvosomhoz,h neutaljon EKG-ra, de nála mindig min. 2 órát kell várni és attól parázok, h ott leszek órákig jó néhány influenzás beteggel egy légtérben, bezárva. Ezért alig tudom rászánni magam... tudom, h béna és alapvetően nem vagyok egy idegeskedős kismama, de az influenza a mumusom, be kell valljam töredelmesen :)
2013. jan. 31. 19:34
 9/17 anonim ***** válasza:

Nem oltattam be magam sem most, sem az előző terhesség alatt, és semmi bajom nem lett.


Miért nem hívod fel a háziorvosodat előtte és mondod el ezt neki?

Én mindig odaszóltam ha kellett valami, és soron kívül elkészítette a papírokat/recepteket. Így nem kellett sokáig egy légtérben maradnom a hapcibenőkkel.

2013. jan. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9. a háziorvosom tudja, h babát várok, de náa nincs ilyen, borzasztóan rugalmatlan, az asszisztensével az élen, mindig, mindenkinek ki kell várnia a sorát. előnyére legyen mondva, hogy ha már egyszer bejutottál, nagyon alaposan és lelkiismeretesen megvizsgál (akkor is, ha csak egy beutalóért jöttél), de nála még egy kismamának sincs protekció. órákat kell várni a sorodra...
2013. jan. 31. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!