Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Táppénzes fizetésből vonnak...

Aazsuzs kérdése:

Táppénzes fizetésből vonnak táppénzt?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhesként táppénzen vagyok 2013. 01. 21-től. Januárra még teljes munkabért kaptam.

A bérszámfejtő le fogja vonni a februári táppénzes fizetésemből a 01. 21.- 01. 31-ig terjedő táppénzt?



2013. febr. 2. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom,hogy igen,mivel ezeken a napokon már nem dolgoztál,hanem táppénzen voltál.
2013. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is így voltam, következő hónapban korrigálták az előző hónapra kifizetett napokat.
2013. febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Én is hó végén mentem táppénzre és ugye akkor még a bérszámfejtő nem tudta. Következő hónapban korrigálta az összeget... nem is tehetné másként, mert különben több pénzt kapnál, mint amennyiért megdolgoztál :-S
2013. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 2. 12:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Nem adtad le időben a nagyalakú tp-s papírt? Nem írták a munkaidő-nyilvántartásba bele a neved alá, vagy mellé, hogy tp-n vagy? Hogy kaphattál januárra teljes munkabért? Januárban a decemberi bért kapod meg. Februárban a januárit. Ilyen hamar utalja a munkáltatód a fizetést?

Gondolom kifizetőhely a munkáltatód és igen vissza fogja vonni a különbözetet.

2013. febr. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!