Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben Dr. Tornai Péter...

Debrecenben Dr. Tornai Péter készít 4D-t a magánrendelőjében? Tapasztalatok róla, aki szült nála?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 14:58
1 2
 1/12 Gyönyörűséges ***** válasza:

Szia, én ambulánsan szültem nála.

Rendes volt, sokszor bejött hozzánk. Férjemmel is nagyon kedves volt, a szülés alatt nagyon sokat segített. A férjemet hívta, hogy nézze meg a baba fejét, elvághatta a köldökzsinórt, megkérte a szülésznőt, hogy csináljon képeket rólunk, mert mi bénáztunk a géppel, a varratot fájdalommentesen távolította.

DE! A babámnak izomtónus eloszlási zavara van, ami miatt dévény toránra járunk, már így utólag nem lehet megállapítani, hogy az elhúzódó szülés, vagy minimális oxigénhiány, vagy az anyaméhben való rendellenes tartás miatt alakult e ki, de egy biztos, 22 órát vajúdtam, és nem akart megcsászározni. Oké, én is spontán akartam szülni meg stb...de azért valahol már van egy határ, nem?


Pozitiv és negatív élményeim vannak vele kapcsolatban, nem fogadnám meg.

De persze lehet másképp bánik olyan kismamával, aki már a terhesség elejétől kezdve honorálja a munkáját.

2013. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én sem ajánlanám!

Ahogy az előző válaszoló is írta,ha vastag a boríték akkor hajlandó normális lenni,egyébként nagyon gyenge az információ átadás és nem mellesleg flegma is...

Demeter Miklóst vagy Korláth Zoltánt keresd fel inkább!

2013. febr. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Gyönyörűséges ***** válasza:
Kalmanczheyt is dicserik,en öt fogadom meg legközelebb. Tornai varta a vastag boritekot...de varhatta. Nem felejtettem el amikor ambulans rendelesen a 36heten sirva jöttem ki töle annyira bunko volt.
2013. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát ez elég nehéz,mert az anyuka magának és a babájának is legjobbat akarja.Nem így van?Nekem az ismerőseim őt ajánlották.Nem akarom még megfogadni.Főleg ha nem is lesz szimpatikus.Kalmanczheyt doki velem kicsit bunkó volt.Valamennyit úgyis adnánk a dokinak,de annyira azért sokat nem :-)
2013. febr. 4. 14:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok jót írni róla.Egy bunkó orvos..:S Meg nagyon pénzéhes:S Demeter Miklósnál szültem,de nem bántam meg.Kiss Ferenc jó orvos még.
2013. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kelkat68 válasza:

Én az első gyerekemet a klinikán szültem - nem írom le részletesen,mert hosszú, elég annyi,hogy rettenetes élményem volt, mind a körülmények, mind a személyzet miatt bár fogadott orvosom volt, akit kezdetektől honoráltunk.

A második terhességem alatt egy barátnőm ( aki 6! gyereket szült nála )ajánlotta Tornai doktort és nem csalódtam. Első perctől nagyon kedves, segítőkész volt, pedig nem kapott előre egy fillért se! - gondoltam, hogy utólag,ha meg vagyok elégedve,majd honorálom. Lehet,hogy az bántja a modorában a kismamákat,hogy nem édeskedik és nem gügyörészik a terhesekkel,mint más kollégái. Éjszaka értünk a kórházba és ő azonnal bejött a telefonra, végig velünk volt és,nyugodt hangon vezette a szülést. Én a koromra való tekintettel kértem volna a császárt, de ő megnyugtatott,hogy simán fog menni minden és a császárt csak nagyon indokolt esetben csinálja, mert mégiscsak egy műtét. Varratszedésnél köszöntük meg a munkáját és adtuk át a borítékot, de még utána is - mivel egy hétig még bent kellett maradnunk, minden nap benézett,hogy hogy vagyunk.

Nekem az is sokat számított, hogy megtudtam,hogy lelkiismereti okokból nem csinál abortuszt és neki magának is 4 gyereke van - ez elég sok mindent elmond egy emberről

Egyébként "gyönyörűséges" kérdező: leírod,hogy milyen rendes volt a szülésnél,majd utána meg szidod,mint a bokrot? És mit jelent az,hogy pénzéhes? Megmondta valamelyikőtöknek is,hogy ennyi vagy annyi a szülés és másképp nem vállalja? ( mert az említett kollégák közül,bizony van,aki ezt teszi - ismerőseim mondták..)

Sajnálatos, hogy mostanában divat lett az orvosokat szidni és ez akkor a legdurvább,ha valaki személyes tapasztalatok nélkül, csak a néphangulatnak engedve teszi.

Szóval visszatérve: én Tornai doktort rendes, becsületes, jó orvosnak ismertem meg és bátran ajánlom másoknak is!!

2013. aug. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Gyönyörűséges ***** válasza:
Kedves Utolso, nos leirtam, h maga a szules az ok volt vele, de ahigy irtam fentebb is, a babamnak nem kis problemaja van/volt amit ott senki nem vett eszre, pedig rogton a megszuletese utan keszult kepeken mar latszik a problema, ott megsem latta senki, gondolok itt pl a gyerekorvosra. 22 ora az 22 ora es ha nyakara tekeredik a k.zsinor stb! Jah, nem tudom melyik varandos szereti ha 36 hetesen ordibalnak vele es szo szerint elzavarjak mert neki rossz napja van es esetleg a 20. szinesboru utan kovetkeztem en. Kiss Miklos hivott vissza hetente mert a mehlepeny oreg volt, o akkor epp mutott,ezert Tornai orditozott velem, h minek vagyok en itt!!! Azt meg nem is emlitettem h a kiskonyvet is csak odavagta elem es hello!!! Ennyi volt!! Szoval ez az orvos fogadas dolog olyan tema amiben alig talalni egyezo velemenyeket, attol h nekem nem valt be neked jo lehet es akkor mi van, mit szamit mas velemenye? Ha teged meggyozott egy kozeli ismerosod akkor miert kerdezgetsz meg tolem? En sem szeretem a nyalas orvosokat akik feszt simogatjak puszilgatjak a kismamaikat, teny h Tornai nem olyan. Most vagyok 10 hetes varandos megint, a kenezyt messzirol kerulom, olyan formaban fogok szulni a klinikan, mintha otthon szulnek, haboritatlanul. Ezert hajlando vagyok barmennyit fizetni es hozzateszem ha Isten is ugy akarja 12 oraval szules utan en mar otthon leszek es ezzel remelm meg fog valosulni a szulessel kapcsolatos vagyaim. Ezt mar csak mellekesen jegyeztem meg.
2013. aug. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Gyönyörűséges ***** válasza:
4 valaszolobol 3-nak nem jo a velemenye azert ez jelentos arany. Miert nem erkezett tobb valasz? Valoszinu nem egy nepszeru orvos.
2013. aug. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Sziasztok!


Nekem pozitiv tapasztalatom van vele kapcsolatban, igaz, nem kismamaként kerültem hozzá, hanem erős vérzéssel, és teljesen ismeretlenül osztották rá az én műtétemet, gondolom azért, mert aznap Ő volt az ügyeletes orvos. Szóval nagyon rendes volt, pedig nem voltam egyszerű eset, mégis beszélgetett velem a műtét előtt és utána is odajött rögtön, ahogy kihoztak és magamhoz tértem. Édesanyámnál nyaraltam épp a fiammal, mikor az eset történt (augusztus 14.) és budapesti lakosként totál ismeretlenként kerültem hozzá.


Az előző válaszok írójának üzenném, hogy jó szülészorvost keres, vagy népszerűt? Mert a kettő nem mindig ugyanaz...

Ezt elhihetitek nekem, mert 7 évig voltam szülészeten csecsemősnővér itt Budapesten a nyolcvanas években, és állítom, hogy a szakmailag igazán jó orvosok ritkán voltak népszerűek, viszont a népszerű orvosok szakmailag nem mindig voltak a top-on... Tudom, hogy a világ nagyot változott azóta, de az emberi természet nem. :)

2013. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nagyon rossz döntés volt hogy az első kisbabánkkal hozzá mentünk ultrahangra 9 hetesen. Koszos a rendelője, nincs aszisztense, higiéniára nem ad, ultrahangot "épp akkor sajnos" nem tudott csinálni (nonszensz!!!) de a teljes árat felszámolta, nagyon gagyi ősrégi kúpot írt fel a feleségemnek. A komoly szakmai "vizsgálat" nem tartott tovább 5-7 percnél. Senki ne menjen hozzá.
2020. aug. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!