Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a Kaltenecker...

Szerintetek a Kaltenecker vezetéknévhez milyen keresztnév illik? Fiú, lány ( mindkettő jöhet)

Figyelt kérdés
Mègegy kèrdès. Vajon 1 hónap alatt a 8 kilós fogyàs problèma( van miből fogyni)?

2013. febr. 2. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A neveket illetően szerintem elsősorban a rövid és egyszerűbb nevek között keresgélj, mivel a vezetéknév elég hosszú és különleges. Pl. jól passzolna hozzá a Lilla, Anna, Nóra, és hasonló nevek, fiúban meg Ádám, Máté, Dávid stb.
2013. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyszerűbb nevek illenek hozzá, az Anna, Lilla, Kinga jók hozzá például, fiúnévből mondjuk Bence, Péter, Tamás.
2013. febr. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, én is rövid, max. 4 betűs nevet javaslok. És ne "ősmagyar" nevet, mert az szerintem elég furcsa egy ilyen németes hangzású vezetéknévhez.


Pl. Áron, Mór, Pál, Ákos, Ottó

Emma, Aliz, Elza, Ella, Zoé, Lilla, Hédi, Irisz

2013. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Petra

Anna

Kitti

Kíra


Zsolt

Csaba

Áron

Endre

2013. febr. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket.:)
2013. febr. 8. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!