Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan küzdjem le a félelmet...

Hogyan küzdjem le a félelmet a koraszüléstől?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ezen kattog az agyam :( 26 hkm

2013. febr. 3. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod magad elfoglalni valamivel?
2013. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hiába csinálok bármit, pl olvasok elkalandoznak a gondolataim :(
2013. febr. 3. 20:49
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
pedig agyban dől el minden !!!csak azt lásd hogy egy nagy egészséges babát szülsz,csak ezt és semmi mást,ne engedj a rossznak!!!!értelme nincs,vagyis mostantól csak arra gondolni milyen szép nagy babád fog születni!!!
2013. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mindig tűzz ki célokat a hetekkel kapcsolatban!26 az már egy jó szám!Ha 28at sikerül elérni,az már egy biztonságérzetet adó szám.És miért ne sikerülne!Próbáld pozitívan gondolni a heteket.Ilyenkor van az az időszak,hogy már kezded unni a terhességet,de a vége még elég messze van!Ha eljön a 28,utána már csak 2 hétig kezdődik 2-essel,ha az eljön,akkor már a 30.héttől ha véletlen megszületik olyan nagy baj nem lesz.Én is kicsit félek,mert a fiam hamarabb született,nem nagyon hamar 36. héten.Most vagyok a 29. hétben és mióta betöltöttem a 28-at kicsit megnyugodtam,ezt majd Te is érezni fogod hamarosan.Nyugi!
2013. febr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szabad rosszra gondolni!!!

Amúgy meg 28 hetes kortól már a legtöbb baba életben marad és egészséges lesz!

2013. febr. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen én is mindig ezeket a célokat tűzögetem ki magamnak.

Ha belegondolok, hogy 18 hetes kor óta szorongok azóta eltelt 8 hét, akkor 2 hét az semmi :)

2013. febr. 4. 20:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!3-as vagyok!Hidd el,hogy mindenki félti a babáját,főleg az elsőt.Én azt hittem,hogy a 2. terhességgel nem leszek ennyire aggódós,de az vagyok.Annyi a különbség,hogy már van benne tapasztalatom és bizonyos dolgokon,ami tudom,hogy normális nem aggódok.De így is nehéz,mert ez az egész egy nagy ÉDES "teher".Amiben minden benne van!Imádom ezt az állapotot,de már nagyon várom,hogy a karomban tartsam Őt is,de az igazi aggódás csak utána jön,ha megszületett.Úgyhogy készülj fel,hogy most már egész életedben lesz kiért aggódnod!Kívánom,hogy időre,egészségesen szülessen a babád és még annyiszor éld át a terhességet,ahányszor azt szeretnéd és,jó anyaságot!
2013. febr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!