Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elevitet szedek, volt valakiné...

Elevitet szedek, volt valakinél (60 kg körül a terhesség elején) akinek a melléghatás székrekedés, puffadás és iszonyatos hízás?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 58 kg-val kezdtem, szintén Elevitet szedek. Székrekedésem nem volt, hízni sem hízok drasztikusan, viszont sokszor fel vagyok puffadva a terhesség eleje óta, hatalmas a hasam. Azt viszont nem tudom, hogy ez az Elevittől van-e, vagy más miatt.
2013. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 61kiloval kezdtem,terhesség előtt már 5honappal szedtem az Elevitet,egyáltalán nem hiztam tőlle és székrekedésem szerencsére még most sincs


23hkm

2013. febr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Most vagyok a 22. hétnél és már most 9 kg-ot híztam és nem eszek többet, sőt...

Így csak erre tudtam gondolni

2013. febr. 4. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
2es válaszolo vagyok,igaz hogy 6kilot hiztam,de egyszer sem hánytam és farkas étvágyam van,van hogy éjjel is eszem ugyhogy ahhoz képest szerintem nem sok de én azért mondtam hogy nem hinném hogy Elevittől hiztam mivel már előtte 5honappal szedtem a probálkozás alatt,és egy dekát sem hiztam,persze lehet neked más a szervezeted nem tudom
2013. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia. én 60 kiló körül voltam, most 17 hetesen 66 vagyok, ami szerintem túl sok.

az első 3 hónapban szedtem végig, nekem is hatalmas hasam volt, volt, hogy nem mentem 10 napig WCre, teljesen mindegy volt, mit ettem. (minden praktikát, amit mondanak próbáltam)

és én is rengeteget ettem, de sajnos főleg édességet kívántam. 13. hét után lellátam vele, kisebb lett a hasam, az édesség iránti vágyam jelentősen csökkent, és nem mondom, hogy nem vagyok szorulásos, de 2naponta járok WCre. most kb 3 naponta veszek egyet be belőle, hogy azért mégis legyen plusz vitamin, és amikor beveszem, másnap puffadt vagyok...

biztos, hogy attól...

2013. febr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy nem konkrétan a terhesvitaminok "hízlalnak" , csak a bennük lévő B vitaminok nagyobb étvágyat csinálnak, így többet eszik a kismama, ergo hízik. Én a Gravidát szedem, 12 hetes vagyok és ugyanannyi vagyok mint 4 hetesen, de csak mert odafigyeltem hogy 15 h után csak gyümölcsöt egyek. Viszont szerintem elég szedni a 12.-13. hétig, addigra kifejlődik a baba, és elég lesz a táplálék amit megeszünk. Aki végig szedi a vitamint, állítólag a babájának nem lesznek "puhák" a csontjai hanem kemények és szétrepesztik az anyukát mikor áthalad a szülőcsatornán. Lehet ezt elhinni vagy sem, én mostanában szedem be az utolsókat, 12,5 hetes vagyok.
2013. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első két hónapban elevitet szedtem és akkor híztam meg...mióta váltottam nem hízok.
2013. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!