Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért rettegek itthagyni a...

Miért rettegek itthagyni a munkám?

Figyelt kérdés

A héten jelentem be, hogy babát várok. Úgy terveztem, hogy találnak helyettem valakit mostanában, betanítom és tovább nem dolgozom, mert veszélyeztetett terhes vagyok, és 40 km-t kell utaznom a munkahelem és az otthon között, délután és reggel is külön-külön.

De félek attól, hogy ha jól is tanítom be azt, aki jön helyettem, de mégis kiderülne, hogy valamit az elmúlt három évben nem jól csináltam, akkor mi van? Ha felhívnak, hogy valami nem jó, valamit nem jól csináltam, akkor elkapna az idegesség. Félek, hogy mi lesz akkor. Féltem a babám, és nem tudom, hogy nem e idegeskedném túl a dolgot, hogy mi lesz majd a következménye, ha valamit elrontottam esetleg. Felelősségre vonhatnak? Ti hogyan oldanátok meg, hogy ne idegeskedjetek, vagy kikerüljétek az egész hülye szituációt?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. febr. 5. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is vegyes érzésekkel jöttem el. Örültem is a baba miatt, de féltem én is attól, hogy mi lesz, ha jobb lesz az, akit felvettek helyettem. Ha jobban csinálja, vagy jobban kedvelik, mint engem. De ez nem tartott sokáig. Már régen nem gondolok a munkára, jól érzem magam a fiammal itthon. És ráadásul a kollégáim már többször is mondták, hogy nagyon várnak vissza! És ez megnyugtat. :)
2013. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Végre valaki! Amúgy irodai munka. Nem tudom, hogy miért aggódom ezen ennyire, főleg, hogy a babának sem tesz jót, ha ideges vagyok.

De mégis van egy ilyen félsz bennem. Nem is kicsi. Más tapasztalatok esetleg még?

Köszönöm!

2013. febr. 5. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha rosszul csináltál volna valamit, akkor az már rég kiderült volna.
2013. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fúúú én is nagyon parázok mert nekem ráadásul kettő rokonom is dolgozik itt és így tutti visszahallom majd ha valamit rontottam vagy bármit elfelejtettem volna megcsinálni, vagy elmondani az új lánynak.

Ráadásul az új csajszi extra szorgalmas és ez nagyon tetszik a közvetlen munkatársamnak (akivel együtt dolgozom) és félek hogy nem fog visszavárni...

De nincs mit tenni, ez van, attól még el kell mennem.

31hkm

2013. febr. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem többet "ártasz" a babának és magadnak is azzal, ha ilyen idegesen jársz be dolgozni minden nap, főleg, hogy sokat is utazol. Én az utolsó munkanapomon sírtam is, de mióta hazajöttem és átvette a gondolataimat az anyaságra való készülődés, vásárlás, babaruha nézegetés stb. eszembe se jut a munka. Hidd el, sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb leszel, ha már nem fogsz dolgozni és rágódni a munkán:)
2013. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!