Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet terhesség alatt...

Mikor lehet terhesség alatt abbahagyni a Norprolac tablettát emelkedett prolaktin szintre?

Figyelt kérdés
Hétfőn hivatalosan 14 hetes leszek és kicsit emelkedett prolaktin szint miatt szedem a terhesség kezdetétől. A dokim nem mondta egyértelműen mikor lehet abbahagyni. Ha valaki szedte, mikor hagyta abba??
2009. szept. 4. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!

Én nem ismerem ezt a gyógyszert, én Bromocriptint kaptam az emelkedett prolaktinra.

A Bromot orvosa válogatja, hogy meddig kell szedni.

Az én orvosom például azt mondta, hogy amint teherbe esek, abba kell hagyni. Megkérdeztem egy másik dokit, egy jó hírű főorvost, ő is azt mondta, hogy hagyjam abba amint a terhesség létrejött.

A többségnek viszont a terhesség 12-ik hetéig szednie kellett. Keress rá itt, ezen az oldalon a Bromocriptinre, sok kérdést-választ találsz.(Elég ellentmondóak)


A legtisztább és legbiztosabb, ha felhívod a dokidat, és megkérdezed. Ne kockáztass azzal, hogy itt vársz a válaszokra, amik szinte biztos, hogy eltérőek lesznek.

Mindenképpen beszélj vele, mert ez nem játék!


Bocsi, hogy a kérdésedre nem tudok jobb választ adni!

Boldog babavárást!

2009. szept. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!