Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Novemberi esküvőn leszek...

Novemberi esküvőn leszek tanu, milyen alkalmi kismama ruhát vegyek és honnan?

Figyelt kérdés

sziasztok! vidéki vagyok, nálunk még sima kismama cucc sem nagyon van, alkalmi meg pláne. novemberben leszek a barátnőm esküvői tanuja, szeretnék csinos lenni - akkor 8 hónapos babásan. október közepén Budapestre megyünk elintézni valamit, gondoltam akkor vennék ruhát. Szerintetek hová menjek, hogy biztosan találjak?

és mire figyeljek, vajon milyen anyag, fazon lenne jó, hiszen azért elég hűvös lesz már novemberben...

Köszönöm a segítségeteket és a tanácsokat!


2009. szept. 4. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én kismama voltam mikor össze házasodtunk, és úgy varrattam magamnak ruhát. Akkora hasam volt, hogy sztem nem is kaptam volna magamra a szertartáshoz illő ruhát, vagy ha mégis, akkor az több száz eezrbe került volna. Így kerestem egy jó kis varrónőt, és két hét alatt elkészítette a megálmodott ruhámat, nem HAZUDOK:8.000ft-ért. :)
2009. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, sztem kismama kosztümöt.
2009. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.En a mult hét végén voltam tanu az unokatesom esküvöjén.Most vagyok a 28. héten és az igazat megvallva nem akartam drága kismami ruhát venni erre az egyszeri alkalomra.Nálam más volt a helyzet mivel nyár van,vagyis pont a mult hét szombaton öszies idö volt,ezért vettem egy pántos de elegáns ruhát kis blézerrel.Az egész 14 Euroba jött,Szlovákiábol vagyok.Nem érdemes olyat venned,ami akkor az egyszeri alkalommal lesz rajtad....jo babavárást.
2009. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket! szétnézek, mi a kínálat.

igazából az nem érdekel, ha egyszer lesz rajtam. nekem a fiam születése és a saját esküvőm után ez a legfontosabb nap, szeretném, ha tökéletes lenne :)

2009. szept. 5. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!