Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-33 évesen még nem kell...

32-33 évesen még nem kell amniocentézis ugye? Vagy már érdemes? Vagy elég a kombinált teszt 12 hetesen?

Figyelt kérdés
3. babám lesz és annyira aggódom most valahogy hogy nem lesz e beteg.
2013. febr. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
35 évtől ajánlott ,addig ha jó a kombi teszt nem küldenek ,és bíztos jól lesz ez a babód is :-)
2013. febr. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor még elvileg nem kell. Csináltass integrált tesztet az pontosabb sokkal mint a sima kombinált.
2013. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell! Egyidős vagyok veled (idén leszek 33), de eszembe nem jutott volna amniora menni, sőt, kombinált tesztre sem! Nyugi, biztos egészséges lesz!
2013. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én 34 évesen szültem a kisfiamat, nekem a doki fel sem vetette az amnio-t, az integrált tesztet jevasolta, meg is csináltattam, nagyon jó lett az eredmény, az uh-kon is minden rendben volt, azóta pedig van egy egészséges, gyönyörű, okos, 3 éves fiam.:-) Minden jót Neked és nagyon boldog babavárást!
2013. febr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!