Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt így, hogy első...

Más is volt így, hogy első trimeszterben tünetmentes teljesen, de a másodikban jöttek a gondok?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 16 hetes terhes ahogy betöltöttem a 12. hetet folyamatos zsibbadásokkal szenvedek, egy hete elzsibbadt másfél órára a jobb oldali arc felem, tegnap a jobb tenyerem két órára, majd apró kiütésekkel lett tele, ma meg a jobb lábam annyira fáj, nem tudok rá állni, az orvosomnál is voltam ma és mondta, hogy nagyon forrónak érzi a jobb lábamat. 2 hét múlva vissza kell mennem hozzá. Ti is voltatok így? Nekem mindig csak a jobb oldal zsibbad!

2013. febr. 5. 20:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Kisfiú a baba.
2013. febr. 5. 20:58
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen nem volt, úgyhogy most csak kontárkodok, ne haragudj. Ezek a zsibbadások különböző helyeken nekem kicsit gerinc-gyanúsak. Elkezdett már nőni a hasad? Nem lehet, hogy megváltozott a gerinced terhelése, és idegeket nyom valami? (Azért gondolok erre, mert a baba lent biztos nem nyomhat olyan ideget, amitől az arcod vagy a kezed zsibbad.)

Én elmennék háziorvoshoz vagy nem tudom, kihez, mert ijesztően hangzik.

2013. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el dokihoz!

Nekem csak az első trimeszterben voltak gondjaim,de akkor sem zsibbadtam,csak a szokásos rosszullétes dolgok...

Na meg most a harmadikban is vannak bőven panaszaim,de most se zsibbadok...

Én elmennék a helyedben!

Irj ha megtudtál valamit.

2013. febr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!